آقایی: منصوریان کاربلد است و برمی‌گردیم

مهاجم آلومینیوم امیدوار است با انتخاب سرمربی جدید این تیم شرایط بهتری برای ادامه فصل پیدا کنند....

به گزارش "ورزش سه"، میثم آقایی با  اشاره به شرایط آلومینیوم پس از دیدار با سپاهان اظهار کرد: باخت اخیرمان را کاملا فراموش کردیم، اما درس‌های زیادی از آن بازی گرفتیم که قطعا در ادامه فصل و دیدار با هوادار به ما کمک می‌کند. ابتدای فصل هم در اراک به نساجی باختیم، اما پس از آن روند رو به رشدی گرفتیم و توانستیم خوب کار کنیم.

او درباره دیدار حذفی فردا مقابل هوادار تهران عنوان کرد: شاید تیم‌های لیگ برتری که در این مرحله با هم رقابت می‌کنند، بگویند قرعه سختی در شروع کار داشتیم، اما شک نکنید قرعه ما دشوارتر از همه آنهاست. تیم‌های لیگ‌های پایین‌تر می‌خواهند خودشان را محک بزنند و نشان بدهند و از سوی دیگر هوادار مدعی اصلی صعود به لیگ برتر است و به همین دلیل نباید این بازی را دست کم بگیریم.

مهاجم با تجربه آلومینیوم در خصوص انتخاب علیرضا منصوریان به‌عنوان سرمربی این تیم ابراز کرد: کارنامه بازی و سرمربیگری علی آقا مشخص است و نیازی به تعریف و تمجید من نیست. ایشان یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال ایران است و در نفت تهران، استقلال، ذوب‌آهن و ... خوب کار کرده و انگیزه زیادی دارد. معتقدم آقای منصوریان کاربلد است و آلومینیوم با حضور ایشان دوباره شرایط بهتری پیدا می‌کند.

آقایی اضافه کرد: از هواداران آلومینیوم می‌خواهیم مثل همیشه پشت تیم باشند. آقای منصوریان و کادر فنی جدید دیروز با ما تمرین کردند و امروز هم بخاطر روز قبل از مسابقه، بعید است تمرین تاکتیکی جدی انجام دهیم. به همین دلیل معتقدم تماشاگران ما که همواره از تیم حمایت کردند، نباید در این بازی توقع معجزه داشته باشند. هر کادر فنی جدید نیاز به زمان دارد تا تفکرات تاکتیکی خودش را پیاده کند.

تگ ها


میثم آقایی آلومینیوم اراک