آقایی: کمیته تعیین وضعیت چرا پول می‌گیرد؟

مهاجم آلومینیوم نسبت به بی‌تفاوتی در رسیدگی به پرونده شکایت او از باشگاه پارس جنوبی معترض است....

به گزارش "ورزش سه"، میثم آقایی با اشاره به شکایتی که از تیم پارس جنوبی جم داشته است، اظهار کرد: دو سال است که به حساب فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت پول ریختم و حکم قطعی و محکومیت باشگاه پارس جنوبی را دریافت کردم، اما هیچ رسیدگی‌ای به رای من نکرده‌اند.

او ادامه داد: تمام حکم‌های لازم و اجرایی توسط کمیته تعیین وضعیت فدراسیون صادر شده، اما دو سال است کوچک‌ترین پیگیری و رسیدگی به اجرای این حکم نداشتند و باشگاه پارس جنوبی خیلی راحت کارش را ادامه می‌دهد.

مهاجم آلومینیوم و سابق پارس جنوبی تاکید کرد: کمیته تعیین وضعیت به چه دلیل از ما بازیکنان پول می‌گیرد و رسیدگی نمی‌کند؟ طبق قانون باید با باشگاه پارس جنوبی برخورد کنند و پنجره نقل و انتقالاتی این تیم را ببندند ولی متاسفانه هیچ‌کاری نمی‌کنند. پارس جنوبی وقتی بدهکار است، چطور انقدر راحت بازیکن می‌گیرد و تیمداری می‌کند؟

میثم آقایی یادآور شد: متوجه شدم برگه حکمی که فدراسیون فوتبال به من داده، کوچک‌ترین ارزشی ندارد چراکه اگر ارزش داشت و اجرایی می‌شد، باید با پارس جنوبی برخورد می‌کردند ولی این اتفاق نمی‌افتد. از طرف دیگر باشگاه پارس جنوبی هم جواب ما را نمی‌دهد و کوچک‌ترین اهمیتی برای آنها ندارد که ما شکایت کردیم. البته آنها هم وقتی هیچ زوری بالای سرشان نیست، از خدا خواسته هستند و پول من را نمی‌دهند.

تگ ها


آلومینیوم اراک