آقای اسکوچیچ؛ کاشته ها را به رامین بدهید

گل زیبای رامین رضاییان به الریان با پیراهن الدحیل نشان داد رامین روی ضربات ایستگاهی تبحر دارد و بدون شک در بازی های تیم ملی هم می تواند پشت ضربات ایستگاهی قرار بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نمی توان گل رضاییان در این بازی را شانسی قلمداد کرد به این خاطر که اولین بار نبود روی این ضربات به گل می رسید. مدافع تیم ملی از جمله مدافعانی است که به خاطر توان بدنی بالا جدا از اینکه کار خود را در دفاع به خوبی انجام می دهد به موقع در حمله حاضر می شود هر فصل برای هر تیمی که بازی کرده گل زده. مهمترین تبحر رامین روی توپ هایی است که از ضلع مخالف ارسال می شود و حالا هم نشان داده می تواند ضربات ایستگاهی را به گل تبدیل کند. بی دلیل نبود که رامین همواره یکی از اولویت های کارلوس کی روش برای بازی در جناح راست خط دفاعی تیم ملی بود. به اینکه در این پست بازیکنان خوبی چون وریا غفوری هم حضور داشتند. 

رامین با ادامه درخشش در فصل جدید لیگ ستارگان نشان داد همچنان می خواهد پیراهن تیم ملی در اختیار داشته باشد؛ جدایی او از پرسپولیس که با تصمیم برانکو صورت گرفت بیشتر از اینکه به ضررش تمام شود به سودش تمام شد و البته در مقاطعی صحبت از بازگشت دوباره او به اردوی سرخ ها بود. به خصوص زمانی که برانکو تهران و پرسپولیس را ترک کرد اما رامین هم چنان به بازی خود در لیگ ستارگان قطر ادامه می دهد. او این فصل با پیراهن الدحیل فرصت بیشتری برای جولان پیدا کرده است و با گل هایی که روی ضربات ایستگاهی می زند، نشان می دهد اعتماد به نفس بالایی در گلزنی دارد و از این پس می توانیم شاهد درخشش او روی ضربات ایستگاهی در بازی های تیم ملی هم باشیم. به خصوص در ۴ بازی آینده که تیم ملی برای صعود به جام جهانی نیاز به پیروزی دارد.

بیشتر بخوانید:

برد لحظه پایانی الدحیل با کاشته رامین رضاییان در غیاب خلیل زاده

سوپرگل سه امتیازی رامین رضاییان برای الدحیل

 

 

تگ ها


الدحیل رامین رضاییان فوتبال ایران قطر فوتبال