آقای خزانه پول را برگرداند

به گزارش مدال به نقل ازآی اسپورت- مصطفی طباطبائیان، برادر زن علی کفاشیان، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به تازگی 40هزار دلار از پول نقد فدراسیون را که در اختیار او بوده است به فدراسیون برگردانده است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- مصطفی طباطبائیان، برادر زن علی کفاشیان، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به تازگی 40هزار دلار از پول نقد فدراسیون را که در اختیار او بوده است به فدراسیون برگردانده است. ایسنا گزارش کرده است که این پول متعلق به فدراسیون بوده اما به تازگی به فدراسیون برگشته است. براساس گزارش ایسنا،، قرار بوده است این اتفاق در فدراسیون فوتبال محرمانه باقی بماند اما سرانجام خبر به بیرون درز پیدا کرده است. طباطبائیان مدتی در حوزه مالی فدراسیون فوتبال مشغول به کار بوده است.

او به دلیل بازنشستگی، دوشغله بودن و داشتن چند پست به صورت همزمان مدتی از حوزه مالی بیرون گذاشته شد. ماندن پول متعلق به فدراسیون فوتبال نزد طباطبائیان البته ابهام های زیادی را به همراه دارد. پولی که می توانست در خزانه فدراسیون فوتبال یا حساب فدراسیون در بانک نگه داری شود و مشخص نیست به چه دلیل و برای چه استفاده ای نزد یک مسئول مالی بوده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال