آقای رحمتی سرمربی؛ لایک!

&#۱۶۰; شهر خودرو در مصاف با استقلال &#۱۶۰;با دو گل در روزی که ۶۵دقیقه ۱۰نفره بود نتیجه را واگذار کرد،ولی فوتبالی که ارائه داد سزاوار تحسین بود...

به گزارش "ورزش سه " تعداد  سرمربیگری مهدی رحمتی که ار لیگ قهرمانان آسیا شروع شد و در لیگ برتر در حال ادامه است به ۱۰بازی رسیده است. تیم رحمتی که در لیگ قهرمانان آسیا جانشین سهراب بختیاری زاده شد و کارنامه خوبی نداشت در برابر استقلال در حالی که در پنج بازی قبلی ۲برد و یک تساوی و دو شکست داشت علیرغم شکست با دو گل در مشهد فوتبال خوبی ارائه داد.آنها در حالی که با یک گل از استقلال عقب افتاده بودند و موقعیت های مناسبی را با بی دقتی و درخشش رشید مظاهری از دست داده بودند با اخراج عرفان معصومی از دقیقه ۲۵ادامه مسابقه را ۱۰نفره ادامه دادند و گل دوم را هم خوردند . رحمتی و شهر خودرو در طول ۹۰دقیقه بازی به فاز دفاعی نرفتند و برابر استقلال فوتبال رو به جلو را نشان دادند و  در موقعیت های گل در پایان بازی از استقلال بیشتر هم بودند.


شهر خودرو که دو هفته قبل مغلوب پرسپولیس شده بود حالا دو بازی سخت خود را برابر دو قدرت اصلی فوتبال ایران به پایان برده و رحمتی و بازیکنانش فرصت دارند در ادامه راه نتایج بهتری کسب کنند تا شاید در فصل آتی مشهد بازهم صاحب سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا شود.

تگ ها


سید مهدی رحمتی شهر خودرو