آقای قابل اطمینان رئال در شروع مجدد لالیگا

رافائل واران مدافع فرانسوی رئال تنها بازیکنی بوده که در تمام ۴ بازی گذشته کهکشانی ها تمام دقایق را در زمین بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از جمعه دو هفته پیش بود که لالیگا پس از سه ماه وقفه فعالیتش را از سر گرفت. هر تیم تاکنون ۴ بازی انجام داده و رئال مادرید توانسته با ۴ پیروزی و با گذر از بارسا به صدر لالیگا برسد.

رئال ابتدا ایبار را ۳-۱ شکست داد. سپس والنسیا را با سه گل در هم کوبید و در دو بازی قبلی نیز سوسیداد و مایورکا را با نتایج ۱-۲ و ۲-۰ شکست داده است.

نکته قابل توجه، حضور ۹۰ دقیقه ای رافا واران در تمامی این بازی هاست. در واقع پس از شروع مجدد لالیگا او به غیر از تیبو کورتوا که دروازه بان است، مورد اطمینان ترین بازیکن برای زیدان بوده و حتی یک دقیقه را نیز از دست نداده است. پس از کورتوا و واران، کریم بنزما، دنی کارواخال و سرخیو راموس بیشترین دقایق را در میدان بوده اند.

واران در بازی رئال برابر مایورکا یکی از دلایل بسته ماندن دروازه کهکشانی ها بود.

مدافع ۲۷ ساله فرانسوی تابستان گذشته چیزی تا جدایی از رئال فاصله نداشت اما زین الدین زیدان بود که پس از صحبت با باعث ماندنش شدنش شد. سرمربی فرانسوی اصرار داشت تا واران در رئال بماند و حالا مشخص می شود که اصرار او بی دلیل نبوده است.

واران که با تیم ملی فرانسه قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ را تجربه کرده و یکی از کاپیتان های تیم ملی کشورش محسوب می شود، در مجموع و تا به اینجای فصل، پس از کاسیمیرو که ۳۳۹۰ دقیقه در میدان حاضر بوده، با ۳۳۶۰ دقیقه در رده دوم فهرست بازیکنان با بیشترین دقایق حضور در زمین قرار دارد.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


رافائل وارانه زیدان فوتبال جهان رئال مادرید رافائل واران رئال مادرید لالیگا فوتبال