آقای هت‌تریک علاقه‌مند به حضور در لیگ برتر انگلیس

ارلینگ برات هالند مهاجم جوان تیم سالزبورگ که به آقای هت‌تریک شهرت یافته، انگیزه و علاقه بسیاری برای حضور در لیگ برتر انگلیس دارد....

ارلینگ برات هالند مهاجم جوان تیم سالزبورگ که به آقای هت‌تریک شهرت یافته، انگیزه و علاقه بسیاری برای حضور در لیگ برتر انگلیس دارد.

به گزارش مدال، «ارلینگ هالند» مهاجم جوان و 19 ساله تیم سالزبورگ این فصل بسیار رویایی عمل کرده و در لیگ قهرمانان اروپا در چهار دیدار، هفت گل به ثمر رسانده تا آقای گل این رقابت‌ها تا این لحظه لقب بگیرد.

آلف‌اینگ پدر ارلینگ که خود سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌های منچسترسیتی و لیدز را در کارنامه دارد، تایید کرده پسرش هم به حضور در فوتبال انگلیس به شدت علاقه‌مند است.

او در این خصوص گفت: «ارلینگ هوادار لیدز، منچسترسیتی و ناتینگهام بود. هر کجا می‌رفتم او طرفدار آن تیم بود که در آن سن و سال طبیعی است. میان هوادار فوتبال بودن و فوتبالیست بودن تفاوت وجود دارد. به نظر خود من روزی به انگلیس خواهد رفت اما نمی‌دانم چه زمانی خواهد بود. او برای این لیگ ساخته شده است. تیم‌هایی همچون لیورپول، سیتی و یونایتد می‌توانند مقصد خوبی برای او باشند.»

بیشتر بخوانید:

اولین خروجی منچستریونایتد در زمستان مشخص شد

تگ ها


اخبار ارلینگ هالند ارلینگ هالند هالند الف اینگ هالند لیگ برتر انگلیس سالزبورگ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان