آقای پدر در قلب دفاع خوب می درخشد

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه، با غیبت سید جلال حسینی ، قرمرپوشان دغدغه های فراوانی بابت خط دفاعی تیمشان داشتند اما محسن ربیع خواه توانست یکی از بهترین بازی هایش را در فصل اخیر به نمایش بگذارد تا او و هم تیمی هایش یک کلین شیت دیگر در کارنامه خود ثبت نمایند ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه، با غیبت سید جلال حسینی ، قرمرپوشان دغدغه های فراوانی بابت خط دفاعی تیمشان داشتند اما محسن ربیع خواه توانست یکی از بهترین بازی هایش را در فصل اخیر به نمایش بگذارد تا او و هم تیمی هایش یک کلین شیت دیگر در کارنامه خود ثبت نمایند.

ربیع خواه که خبر پدر شدنش را در عمان و پیش از دیدار برابر الهلال دریافت کرد اولین بازی خود را پس از این اتفاق شیرین پشت سر گذاشت و توانست مسئولیت هایش را به نحو احسن پشت سر بگذارد. او که با روحیه تر از همیشه نشان می داد توانست دیداری با کمترین اشتباه ممکن را پشت سر بگذارد و مهاجمان سرشناس الهلال را در گلزنی ناکام بگذارد و به سرمربی تیمش نشان دهد مهارت حضور در انتهای زمین را نیز پیدا کرده است.

ربیع خواه در فصل کنونی در سمت چپ خط دفاع، در مرکز خط دفاع و در پست هافبک دفاعی بازی کرده است تا میان او و ماهینی رقابت جالبی برای کسب لقب آچار فرانسه تیم برانکو شکل گیرد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال