آقای ژاوی، الچه را ۳-۲ بردی، جشن هم می‌گیری؟

بازیکن سابق رئال و کارشناس ال چیرینگیتو معتقد است ژاوی و بارسلونا نباید به خاطر پیروزی دیرهنگام بر الچه از خود بی خود شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا دو روز پیش در نوکمپ به مصاف الچه، تیم قعر جدولی رفت و توانست ۳-۲ به پیروزی برسد تا ژاوی نفس راحتی بکشد. پس از چند بازی ناکامی بارسا بالاخره توانست در لالیگا به پیروزی برسد و البته چیزی نمانده بود در خانه به یک تساوی تلخ برسد اما نیکو گونزالس در دقیقه ۸۵ روی پاس گاوی توانست گل برتری را بزند.

بارسا نیمه اول را با دو گل برنده به رختکن رفت ولی الچه در نیمه دوم و طی ۱۰۰ ثانیه هر دو گل را جبران کرد. در نهایت نیکو بود که به داد ژاوی رسید.

سرمربی بارسا در نشست خبری پس از پایان بازی بسیار خوشحال بود و ادعا کرد که نسل جدید بارسا حتی از نسل یک دهه پیش که همه جام ها را بردند نیز بهتر است و این تیم می تواند برای قهرمانی رقابت کند. ادعایی که واکنش های منفی حتی در میان هواداران بارسا را نیز به دنبال داشت.

خاوی بالبوآ در واکنش به خوشحالی بی حد و حصر ژاوی گفت:« ژاوی در کنفرانس خبری پس از بازی حرف هایی زد که در آن غروری کاذب و بیش از اندازه دیده می شد و این عاقبت خوبی نخواهد داشت چرا که شما نمی توانید و نباید پس از برتری ۳-۲ خانگی بر الچه و با گل دقیقه ۸۵ سینه سپر کنید.

هر سه گل بارسا را بازیکنان جوانش زدند و حتی پس از گل تساوی الچه احتمال شکست خوردن بارسا نیز وجود داشت. اینجا دیگر نباید از بازی عالی تیم حرف زد. ژاوی خودش هم می داند که با این تیم نه می تواند قهرمان لالیگا شود و نه توانایی حذف ناپولی در پلی آف لیگ اروپا را دارد. ژاوی باید با احتیاط بیشتری حرف بزند چون چالش های دشوارتری پیش رو دارد و باید برابر حریفان سخت گیرتری قرار بگیرد.»

تگ ها


ژاوی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال