آقای گلی گادوین منشا با گل دیدنی مقابل برزیلی‌ها

مهاجم نیجریه‌ای گل گهر با گلی دیدنی مقابل نفت آبادان توانسته تیمش را برابر حریف پیش بیندازد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گادوین منشا که در این فصل توانسته با نمایشی درخشان تا پایان هفته پنجم با ثبت ۵ گل در صدر جدول گلزنان در کنار سجاد شهباززاده قرار گیرد، اکنون با گلی دیدنی برابر نفت آبادان توانسته تیمش را به برد مقابل حریف نزدیک کند.

مهاجم نیجریه‌ای این فصل گل گهر که پیش از دستیابی به گل، برای دومین هفته پیاپی در سد آفساید رقبا گیر کرد تا دومین گل پیاپی‌اش به این دلیل مردود شود در ادامه روی ضربه‌ای دیدنی و روپا توانست میلاد فراهانی را تسلیم کند.

مهاجم نیجریه‌ای که برای پیکان موفق به ثبت تک گل‌ تیمش شده بود، در شرایطی که برای گل دوم بی تابی می‌کرد، با اعلام آفساید از این موقعیت محروم مانده بود. او در بازی امروز نیز در همان دقایق ابتدایی موفق شد دروازه میلاد فراهانی و نفت آبادان را باز کند و در شرایطی که به دنبال شادی گل بود، کمک داور با اعلام آفساید، او را بار دیگر ناکام گذاشت. با این حال منشا که کاملا آماده و با اشتیاق بالا برای گلزنی نشان می‌داد، روی ارسالی که در محوطه جریمه نفت صورت گرفت و با پاس موفق برزای با ضربه سر برای او، با ضربه‌ای روی پا و دیدنی باعث شد تا میلاد فراهانی درون دروازه تنها به تماشای این صحنه و چسبیدن توپ به تور دروازه‌اش نگاه کند و نتواند کاری از پیش ببرد.

منشا اکنون در هفته ششم با ۶ گل در صدر جدول گلزنان حاضر شده است و البته این فرصت را دارد تا در همین بازی شانس دستیابی به گل‌های بیشتر را از آن خود کند.

بیشتر بخوانید:

جنگ ریکانی و منشا برای آقای گلی

شبی که زوج منشا نه شانس داشت و نه دقت

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گادوین منشا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال