آقای گل احتمالی سری آ شاگرد آنچلوتی می شود؟

به نظر می‌رسد که کارلو آنچلوتی قصد دارد برای تقویت خط حمله اورتون، چیرو ایموبیله را از لاتزیو به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه لاتزیو طی هفته های اخیر و بعد از پیگیری مجدد رقابت های سری آ نتوانست نتایج خیلی خوبی کسب کند و حالا تا رتبه چهارم جدول پایین آمده اما با این وجود کمتر کسی انتظار داشت که شاگردان سیمونه اینزاگی بتوانند تا این حد عملکرد خوبی را در رقابت‌های فصل جاری از خود ارائه دهند.

یکی از مهمترین دلایل موفقیت لاتزیو در فصل جاری اما درخشش ستاره ایتالیایی این تیم یعنی چیرو ایموبیله در خط حمله بوده است. ایموبیله در حال حاضر با ۳۴ گل زده و بالاتر از بازیکنانی نظیر کریستیانو رونالدو و روملو لوکاکو در صدر جدول گلزنان سری آ قرار گرفته است. ستاره ایتالیایی همچنین شانس اصلی کسب کفش طلای ۲۰۲۰ محسوب می شود چرا که در حال حاضر با رابرت لواندوفسکی از نظر تعداد گل‌زده برابر است اما او می‌تواند در دو بازی آینده تیمش گلزنی کرده و به تنهایی صاحب این عنوان شود.

در ماه های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با علاقه برخی تیم‌ها به جذب ایموبیله مطرح شد و حتی گفته شد که منچستریونایتد مذاکرات خود را با این بازیکن آغاز کرده است. حالا و در همین رابطه اما سایت ۹۰min مدعی شده که اورتون نیز به جمع مشتریان این ستاره ۳۱ ساله اضافه شده و کارلو آنچلوتی قصد دارد برای تقویت خط حمله تیمش هر طور که شده هم وطن خود را به خدمت بگیرد.

تگ ها


اورتون چیرو ایموبیله کارلو آنچلوتی لاتزیو