آقای گل امیدهای تهران به پرسپولیس پیوست / او قرار بود به نساجی برود

مهدی عبدی بازیکن مازندرانی فصل گذشته امیدهای پرسپولیس و آقای گل امیدهای تهران، امروز با حضور در باشگاه و پس از جلسه با مدیرعامل پرسپولیس قرارداد سه ساله‌ای را منعقد کرد....

به گزارش مدال، مهدی عبدی در فصل گذشته امیدهای تهران با ۲۴ گل آقای گل بازی‌ها شد. وی ۱۴ پاس گل هم در کارنامه داشت و با پایان رقابت‌ها به صورت قرضی به تیم بادران ملحق شد. عبدی که برای این فصل مورد توجه یکی، دو تیم لیگ برتری بود و در آستانه قرارداد با آنها قرار داشت، امروز با حضور در باشگاه و پس از جلسه با ایرج عرب قرارداد سه ساله‌ای را امضا کرد. وی جزو جوانانی خواهد بود که فصل آینده تلاش خواهد کرد تا نظر گابریل کالدرون را به خود جلب کند.

عبدی در زمان سرمربیگری برانکو با پرسپولیس تمرین می‌کرد و با شروع تمرینات فصل جدید و پس از بازگشت از بادران در تمرینات حضور یافته بود اما اخیرا او را به تمرین تیم بزرگسالان نفرستادند تا کالدرون او را ببیند و چیزی نمانده بود که با تیم نساجی مازندران قرارداد ببندد. در نهایت مسوولان باشگاه پرسپولیس پس از کسب اطلاع از این موضوع او را به جلسه با عرب دعوت کردند و خبر عقد قرارداد با او منتشر شد. 

عدم حضور اقای گل امیدهای تهران در تمرینات بزرگسالان پرسپولیس چه دلیلی جز کم توجهی به استعدادهای خودی داشته؟ آن هم در حالی که او دیگر نمی‌تواند در رده امیدها بازی کند.

بیشتر بخوانید:
وقتی پرسپولیس با همه بازیکنان تسویه کرد/ قید بشار را زدند؟

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس مهدی عبدی پرسپولیس آمار مهدی عبدی گلهای مهدی عبدی مهدی عبدی فوتبالیست فیلم مهدی عبدی مهدی عبدی بازیکن امید پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال