آقای گل امیدهای تهران به پرسپولیس پیوست / او قرار بود به نساجی برود

مهدی عبدی بازیکن مازندرانی فصل گذشته امیدهای پرسپولیس و آقای گل امیدهای تهران، امروز با حضور در باشگاه و پس از جلسه با مدیرعامل پرسپولیس قرارداد سه ساله‌ای را منعقد کرد....

مهدی عبدی بازیکن مازندرانی فصل گذشته امیدهای پرسپولیس و آقای گل امیدهای تهران، امروز با حضور در باشگاه و پس از جلسه با مدیرعامل پرسپولیس قرارداد سه ساله‌ای را منعقد کرد.

مهدی عبدی در فصل گذشته امیدهای تهران با 24 گل آقای گل بازی‌ها شد. وی 14 پاس گل هم در کارنامه داشت و با پایان رقابت‌ها به صورت قرضی به تیم بادران ملحق شد.
به گزارش مدال، مهدی عبدی که برای این فصل مورد توجه یکی، دو تیم لیگ برتری بود و در آستانه قرارداد با آنها قرار داشت، امروز با حضور در باشگاه و پس از جلسه با ایرج عرب قرارداد سه ساله‌ای را امضا کرد.
وی جزو جوانانی خواهد بود که فصل آینده تلاش خواهد کرد تا نظر گابریل کالدرون را به خود جلب کند.

عبدی در زمان سرمربیگری برانکو با پرسپولیس تمرین می‌کرد و با شروع تمرینات فصل جدید و پس از بازگشت از بادران در تمرینات حضور یافته بود اما اخیرا او را به تمرین تیم بزرگسالان نفرستادند تا کالدرون او را ببیند و چیزی نمانده بود که با تیم نساجی مازندران قرارداد ببندد تا اینکه مسوولان باشگاه پس از کسب اطلاع از این موضوع او را به جلسه با عرب دعوت کردند و خبر عقد قرارداد با او منتشر شد. 

عدم حضور اقای گل امیدهای تهران در تمرینات بزرگسالان پرسپولیس چه دلیلی جز کم توجهی به استعدادهای خودی داشته؟ آن هم در حالی که او دیگر نمی‌تواند در رده امیدها بازی کند.

بیشتر بخوانید:
وقتی پرسپولیس با همه بازیکنان تسویه کرد/ قید بشار را زدند؟