آقای گل سابق روی استیج هم گل زد! (عکس)

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال این روزها در رشته ای جدید فعالیت ورزشی اش را دنبال می کند....

به گزارش "ورزش سه"، رضا نوروزی بعداز مدت ها که از او خبری نداشتیم نامش این روزها بار دیگر بر سر زبان ها افتاده است. آقای گل سابق فوتبال ایران که سابقه چندین سال حضور در تیم ملی را نیز دارد، بعد از آنکه به واسطه مصدومیت های متوالی فوتبال را کنار گذاشت، علاقه ای به رفتن سمت مربیگری پیدا نکرد و حالا در رشته ای جدید فعالیت ورزشی اش را دنبال می کند.


او مدتی است در رشته بدنسازی فعالیتش را دنبال می کند و طی دو روز گذشته با به رخ کشیدن عضلات فوق حرفه ای بدنش بار دیگر نامش را بر سر زبان ها انداخته است. رضا نوروزی که همچنان رکورددار گلزنی در یک فصل از فوتبال ایران است، حالا قصد دارد در عرصه دیگری رکورد بزند و این مساله را در اولین دوره مسابقات فیتنس قهرمانی کشور به نمایش گذاشت.


مسابقات فیتنس قهرمانی کشور که برای اولین بار در ایران برگزار می شود، عرصه ای شد تا نوروزی بتواند در فضایی غیر از فوتبال توانایی هایش را به رخ بکشد. نوروزی در شاخه فیتنس استایل در رقابت های مذکور شرکت کرده و طی دو روز گذشته موفقیت چشمگیری نیز کسب کرد.

این ستاره سابق فوتبال ایران در رقابت های فیتنس به فینال هم راه پیدا کرد و در این فضا در بین ۶ ورزشکار برتر شناخته شد.


مسابقات فیتنس به این شکل است که ورزشکاران یکبار برای نمایش عضلات خود بدون لباس روی استیج می روند و از داوران رای می گیرند ویکبارهم با لباس رسمی برای نمایش استایل شان جلوی دوربین ها فیگور می گیرند.


نوروزی نیز روز گذشته در بین حدود ۵۰ شرکت کننده با عضلات ورزیده و زیبای خود نظر داوران را جلب کرد و به نیمه نهایی رسید. امروز نیز او در نیمه نهایی یکبار بدون لباس و یکبار با لباس رسمی روی استیج رفت و در نهایت راهی فینال رقابت ها شد.


نوروزی در نهایت در بین ۶ نفر اول مسابقات قرار گرفت و نشان داد غیر از فوتبال می تواند در یک رشته ورزشی دیگر هم موفقیتی بزرگ به دست آورد. اتفاقی که بسیاری از اهالی فوتبال را غافلگیر کرده و باعث شده به تمجید از این ستاره سابق تیم ملی بپردازند.

عکسها: مسعود ابتین

تگ ها


پرورش اندام بدن سازی رضا نوروزی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال