آقای گل همه را شوکه میکند؟

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: مهدی طارمی این روزها همچون فصل گذشته در همین مقطع با اقدامات خود خبرساز شده و ممکن است مانند قبل در نهایت تیمی را برای آینده فوتبال خود انتخاب کند که باعث تعجب همگان شود ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: مهدی طارمی این روزها همچون فصل گذشته در همین مقطع با اقدامات خود خبرساز شده و ممکن است مانند قبل در نهایت تیمی را برای آینده فوتبال خود انتخاب کند که باعث تعجب همگان شود.

خیلی ها تیم آینده طارمی را یونانی می دانند و حتی دو باشگاه از این کشور حاضر شده اند که پول رضایت نامه این بازیکن را به باشگاه پرسپولیس بدهند اما شاید او سر از یک تیم قطری دربیاورد.

طارمی در یک صورت راهی یک تیم یونانی خواهد شد که با او قرارداد یک ساله ببندند اما تیم های خواهان او از این کشور فقط حاضرند در صورت عقد قرارداد 3 ساله او پول رضایت نامه اش را بدهند. با توجه به این قضیه شاید شماره 9 پرسپولیس تصمیم بگیرد برخلاف میل باطنی اش با یک تیم قطری قرارداد ببندد؛ تیمی که هم پول رضایت نامه طارمی را به پرسپولیس بدهد و هم در ازای یک فصل حضور او در این تیم، دستمزد قابل توجهی هم به طارمی پرداخت کند.

طارمی در مذاکرات روز گذشته اش (روز سه شنبه) با مسئولان باشگاه پرسپولیس خیلی سعی کرد تا مبلغ رضایت نامه خود را پایین بیاورد تا بتواند راهی یک تیم اروپایی شود اما علی اکبر طاهری بر سر همان مبلغ قبلی (یک میلیون یورو) اصرار کرد و با توجه به این قضیه ممکن است طارمی تصمیمش را تغییر دهد و راهی فوتبال قطر شود، هر چند او بارها اعلام کرده است علاقه ای برای رفتن به تیم های عربی ندارد و چه بسا اگر این اتفاق رخ دهد خلاف میل باطنی او باشد.

 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال