آقا فیروز، متخصص سمت مشاور فنی در فوتبال ایران!

سرمربی باسابقه فوتبال ایران که تجربه قهرمانی در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا را هم در کارنامه خود دارد، با سمتی جدید به سطح اول فوتبال ایران بازگشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از دوره ۴۶ روزه حضور فیروز کریمی در تیم نفت مسجدسلیمان در روزهای پایانی لیگ هجدهم و کسب سه امتیاز از پنج مسابقه، دیگر کریمی در کسوت در فوتبال ایران حاضر نبوده است و در قامت کارشناس برنامه‌های تلویزیونی کار خود را دنبال کرده است؛ البته که فیروز کریمی در این فاصله حدوداً دو ساله در رده‌های پایین‌تر فوتبال ایران مشغول به فعالیت بوده است.

اما نقش او برخلاف گذشته دیگر به عنوان سرمربی نبوده، به طوری‌که فصل گذشته فیروز کریمی به عنوان مدیرفنی تیم فوتبال اترک بجنورد در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور شرکت کرد و پس از آن‌که با اترکی‌ها نتوانست به لیگ یک برسد، تصمیم گرفت تا برای فصل جدید به قزوین سفر کند و در کسوت مدیرفنی شمس آذر قزوین کار خود را آغاز نماید؛ او به صورت همزمان کارشناس و مربی برنامه استعدادیابی صدا و سیما هم بود.

حالا پس از دو تجربه مدیرفنی در لیگ دو، فیروز کریمی در تصمیم تازه خود امروز پیشنهاد مدیران باشگاه تراکتور و رسول خطیبی را پذیرفت و به مسیر خود در دو سال گذشته ادامه داد و این‌بار در نقش مشاور فنی باشگاه تراکتور، در این باشگاه تبریزی سمت پذیرفت تا کریمی که تجربه قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا با تیم پاس تهران را دارد، در سه سال گذشته روزهای جدیدی را در عرصه مربیگری خود تجربه کند.

فیروز کریمی پس از آن‌که صبح دیروز به صورت رسمی برای بازیکنان تراکتور معارفه شد، عصر  در تمرین شاگردان رسول خطیبی حضور پیدا کرد و کار خود را رسماً به عنوان مشاور فنی باشگاه تراکتور، سمتی که قرار است تا پایان لیگ بیستم آن را عهده‌دار باشد، آغاز کرد.

تگ ها


فوتبال ایران فیروز کریمی فوتبال