آقا و خانم مسی

به گزارش مدال به نقل از ورزش آنلاینبا جزئیات مراسم لیونل مسی کاری نداریم ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش آنلاین با جزئیات مراسم لیونل مسی کاری نداریم.به تفاوت های فرهنگی نیز اشاره ای نمی کنیم. فقط کافی است که نیم نگاهی به لباس و چهره عروس و داماد داشته باشید و آن گاه بگویید که آیا خاندان مسی می توانستند و پولش را داشتند که جور دیگری بپوشند و تیپ بزنند یا خیر؟
خارجی ها سادگی را در اولویت کارهای خود قرار می دهند. آنها ساده اند . در لباس پوشیدن،در نوع آرایش و حتی برگزاری مراسم عروسی.
کارت عروسی آقا و خانم مسی هم نکته داشت. اولا در این کارت هیچ خبری از شکل و شمایل نبود. رنگی و زشت هم نبود. چند جمله کوتاه در تمام کارت به چشم می خورد که مهمترینش این بود؛ به ما کادو ندهید. اگر دوست دارید به فلان موسسه خیریه کمک کنید. بی نظیر است این کارهای فوق ستاره های فوتبال جهان. تمام بیلیونرها در عروسی مسی دور هم جمع شده بودند اما منهای گران یا فاخر بودن لباس ها، سادگی در آنها موج می زند. از این سادگی ها درس بگیریم. پولدار بودن نشانه این نیست که تیپ های اجق وجق بزنیم. مسی و بانو در مراسمی که هزینه زیادی برای آن شده بود رسما به خانه بخت رفتند. این هزینه برای مراسم عروسی یک فوق ستاره کاملا طبیعی است اما سادگی در عروس خانم و آقا داماد موج می زد. به گزارش وکیل ملت، آنها به اصطلاح امروزی ها فیک نبودند. مبارکشان باشد.

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی فوتبال