آلبا مثل پیکه؛ فداکاری یک کاپیتان دیگر برای بارسا

جوردی آلبا نیز رقم دستمزدش را مثل جرارد پیکه کاهش داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در پایان بازی هفته گذشته بارسلونا و رئال سوسیداد، جوردی آلبا یکی از کاپیتان های بارسا در مصاحبه با خبرنگاران از پخش شایعات در مورد خودش ابراز گلایه کرد. آلبا که در دو بازی بارسا برابر یووه و سوسیداد از سوی دسته ای از هواداران هو شده بود، گفت که با باشگاه برای کاهش دستمزد، نهایت همکاری را داشته و مدتی است که هیچ تماسی از سوی مسئولان باشگاه با وی برای کاهش دستمزد گرفته نشده است. او همچنین تاکید کرد که خوان لاپورتا در نشست خبری خود، حقایق را خواهد گفت.

لاپورتا اما در کنفرانس خود به آلبا و دیگر کاپیتان های بارسا طعنه زد که برعکس پیکه، در مذاکرات کاهش دستمزد همکاری لازم را نداشته اند و در این راه تاخیر کرده اند.

امروز اعلام شد که پس از چندین جلسه مذاکره، بالاخره جوردی آلبا نیز از دستمزد خود کاسته تا به این ترتیب بارسلونا بتواند به سقف بودجه دستمزد تعیین شده توسط لالیگا نزدیک تر شود و بتواند نام سرخیو آگوئرو را نیز به ثبت برساند. پیکه نیمی از دستمزدش را کاهش داده بود و احتمالا آلبا نیز همین میزان از دستمزد خود را کسر کرده است.

بارسا در تلاش است تا بتواند سرخیو بوسکتس و سرجی روبرتو دو کاپیتان دیگر باشگاه را نیز به کاهش دستمزد متقاعد کند و در این صورت شاید راه برای حتی خرید یک مهاجم جدید نیز باز شود.

تگ ها


جرارد پیکه یوردی آلبا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال