آلبا : می خواهیم تمامی جام های ممکن در فصل جدید را کسب کنیم.

جوردی آلبا که در ماه های آخر حضور انریکه در بارسلونا شرایط نا مناسبی داشت برای شروع کار در بارسلونا برای فصل جدید تحت نظر والورده هیجان فراوانی دارد ......

 جوردی آلبا که در ماه های آخر حضور انریکه در بارسلونا شرایط نا مناسبی داشت برای شروع کار در بارسلونا برای فصل جدید تحت نظر والورده هیجان فراوانی دارد.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، آلبا که در فصل گذشته در تمامی رقابت ها تنها ۳۹ بار برای بارسا به میدان رفت در ماه های پایانی فصل شرایط دشواری داشت و کمتر به میدان می رفت. تصمیم لوچو برای بازی با ۳ مدافع باعث شد تا آلبا چندید دیدار مهم بارسا از جمله دیدار مقابل پاریسن ژرمن و یووه در لیگ قهرمانان اروپا و همچنین دیدار های مقابل سویا و اتلتیکو مادرید را در لالیگا از دست بدهد. این بازیکن که به طور علنی اعلام کرده بود از عدم اعتماد لوچو به او احساس ناراحتی می کند با برخی از باشگاه ها هم تماس هایی داشت تا شاید در پایان فصل بارسا را ترک کند. با این وجود پس از اینکه قرارداد لوچو با بارسا به پایان رسید و والورده جانشین وی شد این بازیکن هیجان زیادی دارد تا تحت نظر این مربی شروعی جدید داشته باشد. او در این خصوص در مصاحبه ای که در شهر دوحه با Aspire Academy داشت در این خصوص گفت:

دوست دارم برای بیشترین زمان ممکن تحت نظر والورده به میدان بروم. می خواهیم تمامی جام های ممکن در فصل جدید را کسب کنیم.

آلبا همچنین در خصوص تمدید قرارداد مسی نیز صحبت کرد، مسی با قراردادی که امضا خواهد کرد تا سال ۲۰۲۱ در بارسا خواهد ماند و آلبا با ابراز خوشحالی از این موضوع افزود:

تمدید قرارداد مسی برای ما بسیار مهم است، او بهترین بازیکن تاریخ است و هر چه بیشتر بتوانم در کنار او به میدان بروم برایم بهتر خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال