آلترناتیو پوگبا به رئال نزدیک شد

مسئولان باشگاه رئال مادرید پس از ناکامی در جذب پوگبا، به منظور تقویت کمربند میانی خود روی آلترناتیو ستاره فرانسوی متمرکز شده‌اند و به همین جهت مذاکرات خود را با اسپورتینگ آغاز کردند....

به گزارش مدال؛ رئال مادرید پس از ناکامی در پروژه جذب «پل پوگبا» از منچستریونایتد، حالا به دنبال جذب گزینه شیاطین سرخ یعنی «برونو فرناندز» از اسپورتینگ لیسبون هستند، بازیکنی که همواره نام او به عنوان گزینه آلترناتیو و جانشین ستاره فرانسوی در رسانه‌ها مطرح میشد. مادریدی‌ها در طول تابستان تمام تلاش خود را برای به خدمت گرفتن ستاره محبوب زیدان انجام دادند اما در نهایت پل در اولدترافورد ماندنی شد.

حالا «Corriere de Manha» گزارش داده که جذب «برونو فرناندز» با 63 میلیون پوند گزینه در دسترسی برای کهکشانی‌هاست و آنها به این انتقال بسیار گرم نگاه می‌کنند.

برونو فرناندز که در تابستان مورد توجه منچستریونایتد و تاتنهام قرار داشت، سال گذشته در پرتغال عملکرد خیره‌کننده‌ای از خود به جا گذاشت و در 53 بازی توانست 32 گل به ثمر برساند و 18 پاس گل به نام خود ثبت کند. او در فصل جدید هم توانسته عملکرد خوبی ارائه دهد و در سه هفته نخست لیگ پرتغال یک گل و سه پاس گل  از خود به جای گذاشته است.

رئال که مشکلاتش در جریان تساوی یک بر یک برابر وایادولید بیش از قبل عیان شد، با جذب فرناندز می‌تواند کیفیت خود در خط هافبک را بالا ببرد و موقعیت‌های بیشتری بسازد.

بیشتر بخوانید:

بررسی نقاط ضعف رئال مادرید از نگاه مارکا

تگ ها


برونو فرناندز برونو فرناندز منچستر یونایتد رئال مادرید اسپورتینگ لیسبون کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان برونو فرناندز اسپورتینگ لیسبون رئال مادرید لیگ برتر پرتغال لالیگا فوتبال