آلمان پیروز شد؛ لوو به ماتئوس پاسخ داد

یواخیم لوو بعد از پیروزی آلمان مقابل اوکراین فرصت را برای پاسخ دادن به انتقادهای لوتار ماتئوس مناسب دید. اما این بار باستین شواین‌اشتایگر بود که انتقادهای تندی به لوو و مانشافت وارد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی آلمان دیشب در کیف به مصاف اوکراین رفت و موفق شد با پیروزی ۲-۱ مقابل این حریف اولین پیروزی خود در لیگ ملتهای یوفا را بدست بیاورد.

یواخیم لوو از فرصتی که این پیروزی در اختیارش گذاشته بود برای پاسخ دادن به انتقادهای اخیر به او و تیم ملی استفاده کرد و به خصوص لوتار ماتئوس اسطوره آلمان را هدف گرفت و به انتقادهایش پاسخ داد.

بعد از تساوی ۳-۳ آلمان مقابل ترکیه در بازی دوستانه‌ای که اخیرا بین دو تیم برگزار شد لحن انتقادها از یواخیم لوو در این کشور تندتر شد. تندترین انتقاد اما از طرف لوتار ماتئوس ابراز شد. اسطوره فوتبال این کشور که رکورددار تعداد بازی‌های ملی در مانشافت است.

یواخیم لوو دیشب در شهر کیف و در پایان بازی مقابل تیم ملی اوکراین در پاسخ به انتقادهای ماتئوس گفت:" خوب است که لوتار و هم‌تیمی‌هایش در مانشافت آن زمان که قهرمان جام جهانی شدند حالا در سی‌امین سالگرد جام جهانی ۹۰ به توسکانی سفر کرده اند تا با هم جشن بگیرند. این برای من اتفاق خیلی خوبی است چون لوتار حالا حداقل نمی تواند بلافاصله بعد از بازی از ما انتقاد کند".

لوو در ادامه صحبتهایش درباره ماتئوس گفت:" البته من به انتقادهای او فکر کرده ام. مهم این است که ما در درون تیم برای مشکلات‌مان راه حل پیدا کنیم. من بعد از هر بازی و هر جلسه تمرینی از خودم انتقاد می کنم و سوال می پرسم. من انتقاد را درک می کنم و می پذیرم چون نظر هر کس محترم است. ولی من هم دلایل خودم را دارم و می دانم چکار می کنم. من به کاری که انجام می دهم اعتقاد دارم و از آن مطمئن هستم. من تصویر بزرگتر را می بینم نه یک بازی خاص و نه نتیجه یک بازی تدارکاتی".

اما منتقدین لوو تنها به ماتئوس خلاصه نمی شود و باستین شواین اشتایگر که مدتها کاپیتان تیم لوو بوده هم به جرگه منتقدین او پیوسته. شواین اشتایگر در این باره گفت:" دیگر نمی توان ۱۰۰درصد از تیم ملی تعریف کرد. بازیکنان باید کاری کنند که مانشافت دوباره جذاب بشود. همه بازیکنان اصلی در اختیار تیم هستند و من امیدوارم دوباره بتوانیم از فوتبال لذت ببریم. بهترینها باید در تیم ملی بازی کنند. بهترین فوتبالیستهای آلمان. من ژروم بواتنگ در سطح خیلی بالایی می بینم و شما این را در لیگ قهرمانان هم دیدید".

بیشتر بخوانید:

پرچم سفید بایرن مونیخ برای آشتی با تیم ملی آلمان

انتقاد لوو از آلمان خسته در شب پیروزی

 

 

تگ ها


تیم ملی آلمان فوتبال جهان یواخیم لوو فوتبال