آلن ژیرس: مسی شخصیت قوی زلاتان و رونالدو را ندارد

آلان ژیرس، مربی سابق پاری سن ژرمن، نسبت به موضع‌گیری هواداران این تیم علیه لیونل مسی واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن هفته گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف رئال مادرید رفت و با نتیجه 1-3 شکست خورد تا از دور این رقابت‌ها حذف شود. 
عملکرد ضعیف مسی و نیمار در ترکیب این تیم در این بازی باعث شد که هواداران پی اس جی در بازی برابر بوردو به شدت نسبت به این دو نفر انتقاد کنند و با اعلام نام آنها و هر بار که توپ به این دو بازیکن می‌رسید آنها را در ورزشگاه پارک دو پرنس هو کنند. 
ژیرس درباره این شرایط پیش آمده به لو پاریزین گفت:« ما می‌توانیم همه را هو کنیم ولی نباید فراموش کنیم که درباره مسی یک «اما» وجود دارد چون من فکر می‌کنم که عملکرد بد او از قصد نبوده و اول از همه بدشانسی آورده است. این موضوع باعث تسکین هواداران نخواهد شد اما باید بدانند که او سعی‌اش را می‌کند.»

این مربی سابق پی اس جی با اشاره به مشکلات مسی از زمان حضور در پاریس اظهار داشت:« او حتی قادر به انجام حرکاتی که برایش بسیار ساده بود هم نیست. این نشان می‌دهد که او هم انسان است اما شخصیت قوی کریستیانو رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ را ندارد. او کسی است که باید در شرایطی باشد که همه چیز بر وفق مراد او است. این چیزی است که او در پاریس نتوانسته به آن برسد. به همین دلیل من هرگز برای او سوت نخواهم زد.»

 

تگ ها


فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال