«آلودگی» حرف اول جنگ استقلال - سپاهان/ زور کدام طرف بیشتر است؟

دیدار حساس تیم های استقلال و سپاهان در جام حذفی از چند روز مانده به زمان برگزاری با ابهامات زیادی مواجه شده است. ...

به گزارش مدال، تیم های فوتبال استقلال و سپاهان در شرایطی باید روز دوشنبه در جام حذفی به مصاف هم بروند که حساسیت بالای این دیدار برای هر دو باشگاه را وادار کرده به دنبال دفاع از منافع خود باشند. 

ماجرای اختلاف دو باشگاه برای برگزاری این بازی از یک اتفاق مشترک شروع شد. هر دو تیم بازیکنانی را در تیم امید دارند که امید نورافکن و مهدی قائدی مهمترین آنها هستند. دو باشگاه قصد دارند از این بازیکنان در دیدار روز دوشنبه استفاده کنند اما از آنجا که تیم امید راهی قطر است، این دو بازیکن هم باید به تیم بروند و اگر نروند محروم خواهند شد. 

از سوی دیگر نداشتن سرمربی و شکست استقلال برابر ماشین سازی این ذهنیت را برای سپاهانی ها ایجاد کرده که استقلال می خواهد به همین دلیل زمینه لغو این بازی را فراهم کند. 

به همین خاطر سپاهانی ها اصرار دارند که این بازی در همان روز دوشنبه برگزار شود. از سوی دیگر اتفاقی که می تواند خارج از اراده دو باشگاه بر برگزاری یا لغو این دیدار تاثیر بگذارد، آلودگی هوای تهران است که گفته می شود روز دوشنبه به شرایط بحرانی خواهد رسید و همین امر ممکن است منجر به تعطیلی کلیه مسابقات ورزشی از جمله دیدار استقلال و سپاهان شود.

حالا باید دید که از بین استقلال، سپاهان آلودگی هوا زور کدام بیشتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

باشگاه ترکیه ای قید بازیکن استقلال را زد!

 

تگ ها


اخبار استقلال اخبار سپاهان سپاهان استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال