آلوس: برای پول بازی نمی‌کنم

مدافع برزیلی یوونتوس در نامه ای سر گشاده به هواداران این تیم از دلایل جدایی خود سخن گفت ......

مدافع برزیلی یوونتوس در نامه ای سر گشاده به هواداران این تیم از دلایل جدایی خود سخن گفت ...

مدافع برزیلی یوونتوس در نامه ای سر گشاده به هواداران این تیم از دلایل جدایی خود سخن گفت.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، در حالی که دنی آلوس با باشگاه یوونتوس قرارداد داشت، تصمیم گرفت که توافقی مبنی بر خروج از جمع یوونتوسی ها داشته باشد.

دنی آلوس در نامه ای سر گشاده به هواداران تیم پیشین خود از دلایل جدایی اش از یوونتوس گفت. این مدافع ۳۴ ساله قرار است با پپ گواردیولا در یک تیم حضور داشته باشد و این بار پیراهن فیروزه ای پوشان شهر منچستر را بر تن کند. آلوس در این نامه سر گشاده نوشت: اول از همه می خواهم از تمام هواداران یوونتوس تشکر کنم و بعد از آن از تمام هم تیمی هایی که من را پذیرفتند نیز تشکر می کنم. من احترام بسیار زیادی برای یوونتوس قائلم و تلاش زیادی کردم تا بتوانم در مدت حضورم در این تیم موفق عمل کنم. اگر هواداران یوونتوس برداشتی غیر از این داشته باشند، از آن ها عذرخواهی می کنم و باید بدانند که هیچ قصد و منظوری برای بی احترامی به آن ها نداشتم.

او در ادامه آورده است: امروز رابطه حرفه یی من با یوونتوس به پایان رسیده است و در این جا از تمام کسانی که به من کمک کردند تا در این راه موفق شوم تشکر می کنم. من بازیکنی نیستم که برای پول بازی کنم. من فوتبال بازی می کنم چون فوتبال بازی کردن را دوست دارم و با آن زندگی می کنم. هیچ وقت پول عاملی برای من نخواهد بود که بخواهم تیمم را تغییر دهم.