آلومینیوم اراک در انتظار اولین ۳ امتیاز لیگ برتری

در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، آلومینیوم اراک و ماشین سازی تبریز دوشنبه هفدهم آذر در اراک به مصاف یکدیگر خواهند رفت...

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آلومینیوم از چهار دیدار پیشین خود، ۲ باخت و ۲ تساوی بدون گل و کسب دو امتیاز در کارنامه خود دارد. نماینده اراک در رقابت با فولاد خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر نشان داد که مسیر رشد و اقتدار قرار دارد و آرام آرام جایگاه واقعی خود را در لیگ برتر پیدا می‌کند.

فولاد خوزستان، با توجه به سه دیدار گذشته آلومینیوم به ویژه در هفته اول و دوم که به ناکامی انجامید و با تصور برتری خود نسبت به تیم حریف (آلومینیوم) درصدد بود تا مقابل آلومینیوم به امتیاز پیش بینی شده دست پیدا کند و دروازه نماینده اراک را بارها و بارها بگشاید و از این رهگذر شرایط مطلوب‌تر در جدول این رقابت‌ها کسب کند اما در پایان این رقابت و جدال میان شاگردان نکونام و رسول خطیبی کار به تساوی بدون گل انجامید.

فولاد با تمام تلاشی که داشت نتوانست دروازه آلومینیوم را بگشاید و آلومینیوم نشان داد روند رو به رشدی را طی می‌کند و با هماهنگی بیشتر بازیکنان و درایت کادر فنی حضور منسجم و قوی‌تری از نماینده استان مرکزی در لیگ برتر شاهد خواهیم بود.

آلومینیوم اراک در روز دوشنبه هفدهم آذرماه برای کسب پیروزی و به دست آوردن ۳ امتیاز و نخستین پیروزی خود در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک، مقابل میهمان خود ماشین سازی تبریز صف‌آرایی خواهد کرد.

گفتنی است هم اکنون آلومینیوم اراک با انجام ۴ بازی، ۲ باخت، ۲ تساوی و کسب دو امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد و ماشین سازی تبریز نیز با انجام ۴ بازی ۳ باخت، یک تساوی و کسب یک امتیاز در جایگاه پانزدهم ایستاده است.

با اعلام کادر پزشکی تیم آلومینیوم اراک، مرتضی آقاخان و محمد ایران پوریان اخیراً دچار مصدومیت شدند و حضورشان در رقابت روز دوشنبه مقابل ماشین سازی تبریز، بستگی به آماده این دو بازیکن در آخرین تمرین پیش از بازی و نظر سرمربی تیم دارد.

بیشتر بخوانید:

نفت اولین حریف خانگی بالای جدولی استقلال/ بهترین فرصت برای «فکری»

سپاهان به صخره مسجد سلیمان رسید/ ذوب آهن مثل پرسپولیس نشد!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال آلومینیوم اراک لیگ برتر فوتبال ایران ماشین سازی تبریز فوتبال ایران مرتضی آقاخان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال