آلومینیوم با ترکیب جدید در جام حذفی

رسول خطیبی ۱۱ بازیکن منتخب خود در دیدار با فجر سپاسی را مشخص کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال آلومینیوم اراک که در ۱۰ هفته اخیر لیگ برتر نمایش درخشانی داشته و توانسته پنج پیروزی و پنج تساوی داشته باشد تا در جمع سه تیم بالای جدول قرار بگیرد، امروز در نخستین مسابقه‌اش در رقابت‌های جام حذفی به دنبال کسب برتری مقابل فجر سپاسی است.

شاگردان رسول خطیبی که دو هفته قبل در لیگ برتر موفق شدند با یک گل از سد تیم فجر شهید سپاسی عبور کنند، امروز هم سعی دارند شیرازی‌ها را شکست بدهند تا راهی مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی شوند.

عرفان اسفندیاری، رامتین سلیمان‌زاده، امیرمحمد هوشمند، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی، محمود قائدرحمتی، اسماعیل شریفات، امید سینگ، علیرضا نقی‌زاده و نیما درودی ۱۱ بازیکنی هستند که با نظر رسول خطیبی در ترکیب آلومینیوم مقابل فجر سپاسی قرار گرفته‌اند.

رسول خطیبی در این مسابقه چهار تغییر در هر چهار پست تیمش ایجاد کرده و همچنین محمد علی‌نژاد را به دلیل مصدومیت دراختیار ندارد.

گفتنی است، مسابقه تیم‌های آلومینیوم اراک و فجر سپاسی شیراز در چارچوب مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک آغاز خواهد شد.

تگ ها


فوتبال ایران جام حذفی فوتبال