آلومینیوم‌سازان آماده بازگشت دوباره

اراکی‌ها به دنبال جبران دو باخت اخیرشان و پیروزی در بازی مقابل مس رفسنجان هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تمرینات تیم فوتبال آلومینیوم اراک که پس از دیدار مقابل پرسپولیس به یک جلسه ریکاوری و یک روز استراحت ختم شده و روز دوشنبه ادامه پیدا کرده بود، فردا هم در روز ماقبل پایانی دیدار برابر مس رفسنجان پیگیری می‌شود و شاگردان رسول خطیبی امیدوار به برتری در این بازی خانگی هستند.

اراکی‌ها پس از دو باخت اخیرشان مقابل فولاد و پرسپولیس، اکنون با انگیزه مضاعفی تمرینات‌شان را دنبال می‌کنند تا بتوانند به شرایط خوب نیم‌فصل اول برگردند و بتوانند نتایج درخشان دور رفت را تکرار کرده و همچنان در بالای جدول بمانند و امیدوار هستند از دیدار روز چهارشنبه این روند را در پیش بگیرند.

شاگردان خطیبی در صورت پیروزی در بازی پیش رو مقابل مس رفسنجان به امتیاز ۲۸ می‌رسند و  فاصله خود با حریف‌شان را به دو امتیاز کاهش می‌دهند و حداقل صعود یک الی دو سه پله‌ای خواهند داشت و می‌توانند دوباره تبدیل به یک مدعی شوند.

آلومینیوم اراک پس از دیدار با مس رفسنجان، باید به مصاف نفت مسجدسلیمان، هوادار، ذوب‌آهن، تراکتور و فجر سپاسی شیراز خواهند رفت که کسب امتیاز در تمام این مسابقات برای شاگردان خطیبی ممکن است و آنها می‌توانند با موفقیت در این مسابقات، به روند خوب گذشته برگردند.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال