آلومینیوم - مس؛ کدام یک اولین امتیاز تاریخی‌شان را می‌گیرند

یکی از دیدارهای جالب توجه هفته سوم رقابتهای لیگ برتر دیدار بین دو تیم تازه لیگ برتری شده آلومیینوم اراک و مس رفسنجان است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، از هفته سوم رقابتهای لیگ برتر امروز ۴ دیدار انجام می‌شود که یکی از جالب‌ترین آنها، تقابل دو تیم آلومینیوم اراک و مس رفسنجان است. دو تیمی که فصل گذشته در لیگ دسته اول حضور داشته و با قهرمانی و نایب قهرمانی در آن مسابقات به لیگ برتر راه یافتند.

این دو تیم هر دو برای اولین بار حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند و هر دو تیم نیز در دو بازی نخست خود در این مسابقات شکست خورده و هنوز امتیازی به دست نیاورده‌اند.

امروز این فرصت برای یکی از این دو تیم ایجاد می‌شود که به اولین پیروزی و ۳ امتیاز خود در تاریخ رقابتهای لیگ برتر دست پیدا کند و یا ممکن است هر دو تیم با محرومیت از به دست آوردن نخستین پیروزی لیگ برتری، به مساوی رضایت داده و به طور همزمان اولین امتیازات لیگ برتری خود را به دست آورند.

مس و آلومینیوم نه تنها تاکنون امتیازی در لیگ برتر به دست نیاورده‌اند، بلکه هنوز در این مسابقات به گل هم نرسیده‌اند و اگر گلی در این دیدار رد و بدل شود، نخستین گل لیگ برتری این دو تیم خواهد بود.

مس رفسنجان در دو دیدار قبلی خود با نتایج مشابه ۲ بر صفر مقابل استقلال و گل گهر تن به شکست داده و آلومینیوم اراک در هفته اول مقابل نساجی با نتیجه ۳ بر صفر پذیرای شکست شد و در هفته دوم مقابل سپاهان با یک گل تن به شکست داد.

این دیدار که در نوع خود جالب توجه است از ساعت ۱۶:۳۰ و به میزبانی آلومینیوم در شهر اراک آغاز می‌شود.

بیشتر بخوانید:

آلومینیوم اراک روند رو به رشدی دارد/ به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم

گل گهر به دنبال تثبیت صدرنشینی، استقلال به دنبال اعاده حیثیت

 

 

تگ ها


تیم مس رفسنجان تیم فوتبال آلومینیوم اراک لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال