آلکنو: افسوس می خورم که پوریا در توکیو نیست

سرمربی تیم ملی والیبال بعد از باخبر شدن از تصمیم پوریا فیاضی، حسابی از او تعریف و تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، با تقدیر سرمربی و تشویق دسته‌جمعی اردونشینان، پوریا فیاضی از اردوی تیم ملی خارج شد تا تیم ملی والیبال ایران تمرینات خود را با ۱۴ بازیکن پیگیری کند.


در پایان تمرین عصر چهارشنبه ولادیمیر آلکنو در حلقه صمیمی ملی‌پوشان با تقدیر از عملکرد پوریا فیاضی طی نزدیک به سه ماه حضورش در اردوی تیم ملی خطاب به این بازیکن گفت: «چهره و بازی‌ات را از سال‌ها قبل که رقیب بودیم، به یاد داشتم. حضورم در ایران فرصت خوبی برای کسب افتخار آشنایی از نزدیک با تو بود. رفتار و رابطه حرفه‌ای تو با جایگاه بلندمرتبه‌ای به نام تیم ملی باید الگوی بازیکنان بزرگ و کوچک باشد.


از صمیم قلب از تو تشکر می‌کنم که متعصب و باروحیه، همیشه با تمام وجود در تمرینات حاضر شدی و علی‌رغم رنج‌بردن از مصدومیت، برای تیم ملی در تمرینات و مسابقات از جان مایه گذاشتی.


تاسف‌بار است که برای رسیدن تو به شرایط آرمانی تا المپیک زمان کافی در اختیار نداریم. افسوس می‌خورم که تو در المپیک همراه تیم ملی نیستی. به خاطر همه این لحظه‌ها که همواره در اختیار تیم ملی بودی، بسیار از تو ممنونم.»


تشویق گروهی بازیکنان و کادرفنی رودرروی پوریا فیاضی پایان‌بخش تمرین چهارشنبه‌شب تیم ملی بود. این اتفاقات بعد از این رخ داد که فیاضی تصمیم گرفت با خط خوردنش از لیست المپیکی آلکنو، به طور کلی از بازی های ملی خداحافظی کند.


تیم ملی والیبال ایران تمرینات خود را با حضور ۱۲ بازیکن (معرفی‌شده به کمیته برگزاری بازی‌های المپیک)، مجتبی میرزاجانپور و رضا عابدینی پیگیری می‌کند.

تگ ها


والیبال