آلکنو به جای ۱۲ نفر، ۱۹ بازیکن را دعوت کرد!

سرمربی روسی تیم ملی والیبال برخلاف پیش بینی ها ۱۹ بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه طی روزهای اخیر اعلام شده بود لیست ۱۲ نفره تیم ملی والیبال ایران برای حضور در المپیک توکیو روز پنجشنبه رسما اعلام می شود، امروز اسامی ۱۹ بازیکن روی سایت فدراسیون قرار گرفت.


طبق اعلام سایت فدراسیون والیبال مهلت قانونی ارسال اسامی ۱۲ بازیکن تیم‌های والیبال حاضر در بازی‌های المپیک پانزدهم تیرماه به پایان می‌رسد و از این تاریخ تا آغاز بازی‌ها تیم‌ها فرصت ایجاد دو تغییر پزشکی در لیست ۱۲ نفره خود خواهند داشت.


اما با اعلام ولادیمیر آلکنو، تیم ملی والیبال ایران جهت حضور در بازی‌های المپیک توکیو تمرینات خود را از شنبه دوازدهم تیرماه با حضور ۱۹ بازیکن آغاز می‌کند.


فهرست بازیکنان فراخوانده شده از سوی سرمربی تیم ملی به اردوی المپیکی ایران عبارت است از:


سعید معروف، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، امیر غفور، صابر کاظمی، بردیا سعادت، سیدمحمد موسوی، علی‌اصغر مجرد، مسعود غلامی، رضا عابدینی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مرتضی شریفی، پوریا فیاضی، امیرحسین اسفندیار، مهدی مرندی، آرمان صالحی.


همچنین مجتبی میرزاجانپور و فرهاد قائمی در تمرینات تیم ملی حاضر خواهند بود تا شرایط فنی و فیزیکی پس از دوران مصدومیتشان از سوی کادر فنی مورد بررسی قرار بگیرد.


اردوی المپیکی تیم ملی والیبال از صبح شنبه، دوازدهم تیرماه، با انجام تست P.C.R در محل کمپ تیم‌های ملی در قرنطینه آغاز می‌شود و دعوت‌شدگان به اردو عصر شنبه نخستین تمرین خود را زیر نظر محمدرضا تندروان (دستیار دوم) برگزار خواهند کرد. ولادیمیر آلکنو، توماسو توتولو (دستیار اول) و مانلی کسرایی (مترجم) نیز صبح یکشنبه به تهران می‌رسند و از عصر همان روز در تمرینات تیم ملی حضور خواهند داشت.


در واقع بعد از ورود به تهران، آلکنو دو روز فرصت دارد تا درباره لیست ۱۲ نفره و نهایی تیم ملی تصمیم گیری کند.


تاکنون و در لیستی که اعلام شده، نسبت به نفراتی که به لیگ ملت های ۲۰۲۱ اعزام شده بودند، علی شفیعی در پست سرعتی زن و محمدرضا حضرت پور در پست لیبرو از لیست کنار گذاشته شدند.

تگ ها


والیبال