آلکنو: یک قدم رو به جلو برداشتیم

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان آنچه را که تیمش در دیدار مقابل روسیه به نمایش گذاشت، قدمی رو به جلو دانست....

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: فراموش نکنیم که چند بازیکن برای اولین بار در ترکیب تیم ملی قرار گرفته و در چنین سطحی به میدان رفته‌اند. جو مسابقه برای چنین بازیکنانی طبیعتاً سنگین است و شاید نتوانند عملکردی را که از آنها دیده شده است، داشته باشند، ولی این دلیل نمی‌شود که روی اسم آنها خط قرمز بکشیم. باید به این بازیکنان فرصت حضور و کسب تجربه بدهیم تا در آینده بتوانند به تیم ایران کمک کنند.

آلکنو با بیان اینکه در این ماراتن سنگین که به المپیک می‌رسد نمی‌توان صرفاً به چند بازیکن باتجربه بازی داد، گفت: نقطه مثبت تیم ما تلاش بازیکنان برای پیشرفت در کار گروهی و تیمی و اجرای برنامه‌های تاکتیکی است. با این حال شاگردانم برای اینکه بتوانند تمام نظرات تاکتیکی مرا در زمین پیاده کنند، به زمان بیشتری نیاز دارند که این زمان با انجام بازی‌های رسمی و کسب تجربه حاصل می‌شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه روسیه امروز و در شرایط فعلی نسبت به ما تیم به مراتب بهتری است، گفت: هدف ما از حضور در این مسابقات بالا رفتن تجربه تیمی برای حضور در المپیک است و تمام سعی خود را انجام می‌دهیم که از بازی‌های‌مان نهایت استفاده را در جهت هدف خودمان ببریم و برای المپیک آماده باشیم.

تگ ها


والیبال