آلگری: اتلتیکو مادرید ۱۰ سال است جزو بهترین‌های اروپاست

سرمربی یوونتوس از حریف خود، اتلتیکو مادرید تمجید کرده است...

آلگری: اتلتیکو مادرید ۱۰ سال است جزو بهترین‌های اروپاست

سرمربی یوونتوس هنوز برای ترکیب اصلی تیمش برای بازی با اتلتیکو مادرید تصمیم قطعی نگرفته است.

به گزارش مدال، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس با یکی از سخت ترین چالش های دوران مربیگری اش روبرو شده است. به گزارش فوتبال ایتالیا، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی با اتلتیکو مادرید در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان گفت:

"باید در بازی خوانی در لحظات مختلف بازی خوب عمل کنیم و بدانیم آن ها چه زمانی، می خواهند چه کاری انجام دهند. داگلاس کاستا فقط یک جلسه و نیم با تیم تمرین کرده بود و امروز دوباره احساس درد کرد. این که داگلاس کاستا امروز مصدوم شد، بهتر از این بود که فردا مصدوم شود چون اگر فردا این اتفاق می افتاد، نمی توانستیم جایگزینی برای او روی نیمکت ذخیره ها داشته باشیم. به هرحال از بابت مصدومیت او متاسفم. ترکیب بازی فردا؟ چیزی را تکذیب یا تایید نمی کنم. باید شرایط را ارزیابی و انتخاب کنم. دیدید که امروز کاستا مصدوم شد و اکنون چند گزینه با ویژگی هایی خاص در اختیار دارم. 

کاسرس بازیکنی فوق العاده است که بیشتر دوران فوتبالش را با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده اما کیفیت بالایی دارد. اسپیناتزولا پیشرفت زیادی داشته و می تواند فردا به میدان برود. صبح در خصوص ترکیب بازی تصمیم می گیرم. درست است اسپیناتزولا تاکنون در لیگ قهرمانان بازی نکرده اما او فشاری احساس نمی کند. رونالدو بازیکنی است که تجربه چنین شرایط و بازی هایی را در لیگ قهرمانان دارد و با داشتن او مزیت مهمی داریم."

وی ادامه داد: 

"نتایج دیگو سیمئونه، گویای عملکرد اوست. تیم او در لیگ قهرمانان در سال های اخیر دو بار به فینال رسیده که یک بار در پنالتی باخته و یک بار هم تا دقیقه آخر پیروز فینال بود. اتلتیکو ده سال است که جزو بهترین تیم های اروپا بوده است. اکنون در دور یک هشتم نهایی هستیم. اگر این بازی را بزرگ ترین بازی فصل بنامیم به مشکل بزرگی خواهیم خورد. اگر بتوانیم صعود کنیم، قهرمان نشده ایم و برای قهرمانی باید در بازی های دیگری پیروز شویم. فوق العاده خواهد بود اگر بتوانیم شکست دور رفت را برگردانیم. اگر موفق به انجام این امر شویم، آن گاه به یک چهارم نهایی فکر خواهیم کرد. باید آرام باشیم و بازی به بازی پیش برویم."

سرمربی یوونتوس افزود: 

"اکنون صحبت کردن درباره آینده من بی معنی است. بارها در مورد آینده من سوال پرسیده اید و من نمی توانم هر هفته به شما یک جواب تکراری بدهم. مسئله مهم اکنون نتیجه گیری برابر اتلتیکو مادرید است. درباره آینده بعدا هم می توانیم حرف بزنیم. برای بازی فردا باید از تمام قدرت و اراده خود استفاده کنیم. حمایت پرشور و همه جانبه هواداران ما نیز می تواند کمک حالمان باشد. مردم می گویند ما باید 110 درصد در این بازی از توانمان استفاده کنیم اما این غیرممکن است. مسئله مهم این است که در پایان بازی چه در 95 دقیقه و چه در 120 دقیقه حسرتی نداشته باشیم. اتلتیکو در پنج بازی اخیرش گلی نخورده است اما فردا با شیوه متفاوتی نسبت به بازی مادرید به میدان می رویم. پاس های عمقی، پرسینگ و سرعت بیشتری خواهیم داشت. ضربات آزاد خیلی برایمان اهمیت دارد. کسی چه می داند؟ شاید فردا پیانیچ از روی ضربه آزاد بازهم گل زد."

تگ ها


اتلتیکو مادرید یوونتوس UEFA Champions League فوتبال