آلگری: از شکست مقابل یونایتد درس بزرگی گرفتیم

سرمربی یوونتوس از پیروزی تیمش در سن سیرو برای سومین بار پیاپی در دو فصل اخیر می گوید ......

سرمربی یوونتوس از پیروزی تیمش در سن سیرو برای سومین بار پیاپی در دو فصل اخیر می گوید. 

به گزارش مدال، یوونتوس موفق شد در ادامه رقابت های سری‌آ، در سن سیرو مقابل میلان به پیروزی برسد. ماسیمیلیانو الگری پس از بازی در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:

بعد از شکست مقابل منچستریونایتد، دوباره به مسیر درست برگشتیم، شکستی که ما را کاملاً تکان داد. اینکه بازی را هجومی آغاز کردیم، تنها راهی بود که می توانستیم شکست مقابل منچستریونایتد، البته اتفاقاتی که تنها در آن 5 دقیقه پایانی رخ داد را فراموش کنیم. چند بار ریسک دریافت گل را پذیرفتیم و خوشبختانه شزنی آماده بود و توپ ها را مهار کرد. این روزها عملکرد خوبی داریم و پیروزی های خوبی هم کسب می کنیم. این پیروزی مهم بود، چراکه اینتر در برگامو شکست خورده بود و باید فاصله را با ناپولی که فصل فوق العاده ای را در حال سپری کردن است، حفظ می کردیم.  

الگری درباره نیمکت نشینی بونوچی، گفت:

در هر صورت قرار بود به او استراحت بدهم و این اتفاق مقابل میلان رخ داد. حتی رو نیمکت هم او از فحاشی‌های کوروا میلان درامان نماند و اینگونه به نظرم برای او بهتر بود. 

سرمربی یوونتوس ادامه داد:

شکست مقابل منچستریونایتد برای ما خوب بود، چراکه باعث شد امشب مجبور باشیم کلین شیت کنیم. نیمه دوم کمی ریتم بازی را پایین آوردیم و فکر می کنم باید از راه دور ضربات بیشتری را به سمت دروازه میلان می زدیم تا فشار روی آن ها حفظ شود. اگر بخواهیم با قدم زدن توپ را وارد دروازه کنیم، خطر ضدحمله وجود خواهد داشت. هر کسی بعد از بازی با منچستر با من صحبت می کرد، می گفت عالی بازی کردید، اما به نظرم خوب بازی کردن بدون کسب نتیجه اهمیتی ندارد. وقتی مانژوکیچ، دیبالا و رونالدو همزمان بازی می کنند، این باعث می شود که برای حریف کمتر قابل پیش بینی باشیم. می دانستیم اگر روی ارسال ها آباته را اذیت کنیم، شانس گلزنی خواهیم داشت و ساندرو ارسال بسیار خوبی روی سر مانژوکیچ داشت.  

یوونتوس پس از تعطیلات ملی به مصاف اسپال و سپس والنسیا خواهد رفت. 

تگ ها


سری آ فوتبال