آلگری: از کار رونالدو راضی ام/ مانژوکیچ همیشه درخشان بوده

مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس با توجه به بازی آخر این تیم و پیروزی شاگردانش در مقابل پارما به سوالات خبرنگاران پاسخ داده است ......

مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس با توجه به بازی آخر این تیم و پیروزی شاگردانش در مقابل پارما به سوالات خبرنگاران پاسخ داده است.
به گزارش خبرنگار مدال، آلگری که از بازی شاگردانش رضایت دارد، بازی رونالدو را با عدم گلزنی اش برای تیم تا این لحظه، باز هم تحسین کرد و به نظر می آید او نیز منتظر استارت رونالدو برای گلزنی در تیمش می باشد.

وی در خصوص بازی با پارما گفت:

جوانان عملکرد خوبی داشتند. پارما جای سختی برای بازی کردن است و ما تنها یک بازی از پنج دیدار اخیر را پیروز شده‌ایم.
پارما برای تثبیت امنیت می‌جنگد، بسیار سازماندهی شده و روی ضد حملات خطرناک است، اما آنها فاقد توان تمام کننده هستند. مستحق این پیروزی هستیم، اما کارهای بیشتری برای انجام دادن داریم. باید بیشتر صبر کنیم و عجول نباشیم، چرا که در نیمه اول بازی دست پارما بود.

او همچنین درباره ستاره و خرید گرانقیمت تیمش، رونالدو عنوان کرد: دشواری‌های متفاوتی برای یک مهاجم در سری‌آ وجود دارد، اما بطور کلی خوب بازی کرد. از کاری که انجام می‌دهد رضایت دارم و تعطیلات برای بازی‌های بین‌المللی به شاداب‌تر شدن ما کمک خواهد کرد.

آلگری گفت: مانژوکیچ همیشه درخشان بوده است، اما انتظار نداشتم پس از جام جهانی در چنین شرایط خوبی باشد. پائولو دیبالا نیز به آرامی در حال پیدا کردن فرم خود است و هنگامی که وارد زمین شد خوب بازی کرد.
به همه برای پیشروی نیاز دارم، مانند مهدی بن‌عطیه، آندره‌آ بارتزالی و دنیله روگانی، پس هر چه بازیکنان تازه نفس و هوشیار بیشتری داشته باشیم بهتر است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس فوتبال