آلگری : امسال هم هدفمان رسیدن به فینال چمپیونزلیگ است

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس مدعی شد که در فصل پیش رو نیز هدف او و هم تیمی هایش رسیدن به فینال چمپیونزلیگ و قهرمانی در این جام خواهد بود ......

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس مدعی شد که در فصل پیش رو نیز هدف او و هم تیمی هایش رسیدن به فینال چمپیونزلیگ و قهرمانی در این جام خواهد بود.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بیانکونری ها دو بار در سه فصل اخیر به فینال رقابت ها راه یافته اند که مقابل رئال و بارسا شکست خورده و قهرمانی را از دست داده اند. این فصل بانوی پیر برای کسب قهرمانی در اسکودتو رقیب سرسختی به نام میلان خواهد داشت و در اروپا نیز رقبا نسبت به فصل قبل تقویت شده اند ولی آلگری هدف تیمش را همچنان قهرمانی چمپیونزلیگ می داند.

او گفت:" برنامه بازی ها؟ تمام رقابت ها به روز پایانی خواهد کشید، امسال بر خلاف سال های قبل در بازی پایانی تکلیف قهرمان مشخص خواهد شد. ما می خواهیم برای کسب هفتمین قهرمانی پیاپی تلاش کنیم و تفاوت ما با دیگران انگیزه هایمان خواهد بود. باید هدف را در ردیف بالاتری قرار داد، یعنی حضور در فینال چمپیونزلیگ و شاید این بار قهرمانی در آن."

آلگری درباره دیدار مقابل پاری سن ژرمن که با برتری 3-2 تیمش به پایان رسید گفت:" در هر دو نیمه بازی عملکرد خوبی دیدیم. باید شرایطمان را بهبود ببخشیم، به خصوص در یک سوم حریف  ولی زمان کافی را برای آماده کردن خود داریم."

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال