آلگری: امیدوارم این شکست ما را بیدار کرده باشد

ماسیمیلیانو آلگری ابراز امیدواری کرد بازیکنانش بعد از شکست سه بر یک برابر رم به خودشان بیایند و سایر بازی های باقی مانده تا پایان فصل را با برد به برساند ......

ماسیمیلیانو آلگری ابراز امیدواری کرد بازیکنانش بعد از شکست سه بر یک برابر رم به خودشان بیایند و سایر بازی های باقی مانده تا پایان فصل را با برد به برساند.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، یوونتوس در هفته سی و ششم لیگ ایتالیا این فرصت را داشت تا با برتری برابر رم قهرمانی خودش را قطعی کند،  ولی با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. حالا تیم آلگری در صورتی که هفته آینده بتواند کروتونه را در خانه شکست دهد، قهرمانی خودشان را قطعی شده می بینند.

ماسیمیلیانو آلگری بعد از شکست تیمش برابر تیم دوم جدول یعنی رم، اضافه کرد: ما در نیمه نخست عملکرد خوبی داشتیم و از نحوه بازی بازیکنانم راضی هستم. دو تیم بازی درگیرانه ای را به نمایش گذاشتند و مصمم بودند که نتیجه بگیرند. در نیمه دوم روی یک ضد حمله گل عجیبی را دریافت کردیم. فکر می کنم خودمان در صحنه نخست مقصر بودیم. توقف برابر تورینو و آتالانتا و شکست این جا برابر رم نشان می دهد که چیزی در تیم ما کم شده است و ما باید در اسرع وقت تلاش کنیم این نقیصه را جبران کنیم تا نگذاریم کار برایمان سخت شود.

سرمربی یوونتوس اظهار کرد: من امیدوارم که این شکست یک بیدار باش برای ما باشد، چون بازی مهمی برابر لاتزیو در فینال جام حذفی داریم نیاز است که سازماندهی و نظم خودمان را حفظ کنیم تا در بازی های مهم به مشکلی بر نخوریم. من وقتی به ستاره های تیم برای بازی با رم استراحت دادم تا حدودی انتظار چنین نتیجه ای را داشتم  ولی توقع ام این بود که بازیکنان جانشین عملکرد بهتری داشته باشند. باید مطمئن شویم که این شکست ما را بیدار کرده باشد.

یوونتوس قبل از این که با کورتونه در لیگ ایتالیا بازی کند، بایسد در فینال جام حذفی این کشور به مصاف لاتزیو برود. آنها همچنین یک بازی بسیار تعیین  کننده در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال مادرید در شهر کاردیف ولز خواهند داشت.

تگ ها


اخبار روز فوتبال