آلگری: بازی با آتالانتا را با رونالدو از روی نیمکت خواهیم دید

سرمربی یوونتوس پیش از دیدار مقابل آتالانتا، از نیمکت نشینی رونالدو گفت و از اهمیت این دیدار و کسب پیروزی پیش از دیدار ناپولی-اینتر به صحبت پرداخت ......
سرمربی یوونتوس پیش از دیدار مقابل آتالانتا، از نیمکت نشینی رونالدو گفت و از اهمیت این دیدار و کسب پیروزی پیش از دیدار ناپولی-اینتر به صحبت پرداخت ...

سرمربی یوونتوس پیش از دیدار مقابل آتالانتا، از نیمکت نشینی رونالدو گفت و از اهمیت این دیدار و کسب پیروزی پیش از دیدار ناپولی-اینتر به صحبت پرداخت.

به گزارش مدال، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس پیش از دیدار مقابل آتالانتا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و درباره شرایط تیمش برای این دیدار نسبتاً مشکل به صحبت پرداخت. الگری ابتدا درباره رونالدو گفت:

فردا او روی نیمکت خواهد بود و در کنار هم بازی را  دنبال می‌کنیم.  کریستیانو آمار بسیار خوبی داشته است، آمار او را چند روز پیش دیدم، او بهترین شروع را در یک تیم به ثبت رسانده است. اگرچه امیدوارم در ماه مارس هم او همین فرم آمادگی را داشته باشد و در لیگ قهرمانان مانند همیشه برای ما تعیین کننده باشد.  

الگری درباره اینکه برای نخستین بار در لیگ ایتالیا در روز پس از کریسمس بازی برگزار می‌شود گفت:

امروز روزی است که همه در کنار خانواده هایشان هستند، اما ما مشغول تمرین در کنار یکدیگر هستیم و به زودی راهی برگامو می‌شوم. به بازیکنانم گفته ام که بازی فردا را باید خیلی جدی بگیرند و با سه امتیاز به تورین برگردند، چراکه در چنین فضایی که همه مشغول جشن گرفتن هستند، کسب پیروزی، از نظر بعد روانی و آرامش تیم بسیار مهم است. آتالانتا تیمی هجومی و فیزیکی است که بعد از شکست مقابل جنوا به مصاف یوونتوس خواهد بود. بازی سختی است، در استادیومی که مملو از تماشاگر است و باید با کسب سه امتیاز به مسیرمان برای رسیدن به اسکودتو ادامه دهیم. 

 هدیه کریسمس؟

دوست دارم هدیه ها را پایان فصل به هواداران بدهم. سعی می‌کنیم 16 ژانویه اولین جام فصل را فتح کنیم. پس از آن فرصت‌هایی خواهیم داشت که جام های دیگری را فتح کنیم، اما باید به روند روزهای خوبمان ادامه دهیم. 

مصدومان؟

ماتویدی شب گذشته 38 درجه تب داشت و او در تورین می ماند، خدیرا ما راهمراهی می کند و احتمالاً او بازی کند. بارتزالی و کوادرادو هم ما را همراهی نمی کنند. مویسه کین هم دیروز مشکل خستگی داشت و باید شرایطش را امروز ارزیابی کنم. 

سرمربی یوونتوس درباره دیدار اینتر و ناپولی، گفت:

فردا ما باید سعی کنیم بازی خودمان را انجام بدهیم و نتیجه لازم را بگیریم تا فشار روی ناپولی بیشتر شود و سپس بازی اینتر-ناپولی را می توانیم با جدیت بیشتر یا کمتر دنبال کنیم.