آلگری: بازی مقابل اودینزه بهترین نمایش فصلمان بود

سرمربی یوونتوس از عملکرد تیمش مقابل اودینزه میگوید و به تمجید از رودریگو بنتانکور در میانه زمین پرداخت ......

سرمربی یوونتوس از عملکرد تیمش مقابل اودینزه می‌گوید و به تمجید از رودریگو بنتانکور در میانه زمین پرداخت. 

به گزارش مدال، مکس الگری، سرمربی یوونتوس از عملکرد تیمش مقابل اودینزه راضی است. یوونتوس موفق شد در یک بازی راحت، میزبان خود اودینزه را با نتیجه 2-0 مغلوب کند. الگری در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:

بازی سختی بود و فکر می‌کنم بهترین نمایش فصلمان را اینجا ارائه دادیم. تقریباً اجازه هیچکاری به اودینزه ندادیم. می‌توانست بازی خطرناکی باشد، اما به خوبی بالغانه و با ذهنیت با این بازی رفتار کردیم. در حال حاضر همه بازیکنان از اینکه ما دنبال چه چیزی هستیم آگاه هستند، اما بعد از زدن گل و برتری در بازی، خیلی با حریف با ملایمت رفتار میکنیم، اما امروز اینگونه نبود. بنتانکور امروز در میانه زمین از نظر تاکتیکی و فنی تحت تاثیر قرارم داد و البته که گل او هم تحت تاثیرم قرار داد. ما باید بتوانیم توپ را به سرعت در سراسر زمین جابجا کنیم تا بتوانیم از کیفیت فنی تیم نهایت استفاده را ببریم. 

الگری ادامه داد:

تعطیلات ملی زمان خوبی از راه رسید، ما نیاز به استراحت داشتیم. ما باید همیشه اهداف جدیدی را برای خود قرار دهیم، اکنون هدفمان حفظ کلین شیت است. اگر برای خودمان اهدافی تعیین نکنیم، ممکن است رسیدن به آن را حتمی فرض کنیم و این خطرناک است. 

الگری درباره استفاده از سیستم 4-3-3 گفت:

امروز مهاجمین در بازپس گیری توپ ها نقش خوبی ایفا کردند. مانژوکیچ در زمان دفاع کردن مشخصاٌ خیلی بازیکن مفیدی است، چیزی که امروز مهم بود، این بود که همه به موقع در جایی که باید می بودند قرار داشتند و کل زمین را تحت پوشش قرار داده بودند. کانسلو هم در حال پیشرفت است، او از نظر فنی بازیکن بسیار با کیفیتی است، اما وقتی زیاد روی پا به توپ بودنش تکیه می کند در استارت زدن خیلی کند عمل می‌کند و باید از این نظر بهتر شود. 

سرمربی یوونتوس درباره حضور فابیو پاراتیچی به جای ماروتا در باشگاه، گفت:

در باشگاه ما همه تصمیمات را با هم می‌گیریم. من مشخصات بازیکنانی که می‌خواهم را به پاراتیچی می‌دهم و طبیعتاً او در پیدا کردن بازیکنی که مدنظرم است، خیلی خوب کار می‌کند. 

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال