آلگری: ترسی از بارسلونا نداریم

سرمربی یوونتوس از عملکرد خط دفاعی تیمش ناراضی است. او تاکید کرد که با وجود باخت برابر سامپ ......

سرمربی یوونتوس از عملکرد خط دفاعی تیمش ناراضی است. او تاکید کرد که با وجود باخت برابر سامپدوریا ترسی از رویارویی با بارسلونا ندارد و برابر این تیم تغییر تاکتیک نمی دهد.

یوونتوس در یکی از دیدارهای حساس هفته سیزدهم رقابت های سری در خانه سامپدوریا به میدان رفت و با نتیجه سه بر دو تن به شکست داد.

آلگری در نشست خبری بعد از بازی، گفت : نمی توانم زیاد درباره این شکست سخن به میان آورم. در نیمه نخست بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. نیمه اول یکی از بهترین نمایش های یوونتوس بود. از چهار شوت سه گل دریافت کردیم. به هر حال این فوتبال است و چنین حوادثی را در خود دارد.

او ادامه داد: بعد از گل اول اعصاب خود را از دست دادیم. واقعا عصبی شده بودم. تیمی که خوب بازی می کرد گل می خورد. در فصل جاری در کارهای دفاعی خوب کار نکرده ایم و این ناراحت کننده است.

سرمربی یوونتوس در ادامه صحبت های خود هم چنین به نیمکت نشینی دیبالا اشاره کرد و افزود: دیبالا در بیشتر دیدارهای یوونتوس به میدان رفته بود. او با تیم ملی فوتبال آرژانتین هم بازی کرده بود و نیاز به استراحت داشت. دیبالا در نیمه دوم به میدان رفت و عملکرد بسیار خوبی هم داشت.

آلگری در پایان سخنان خود درباره دیدار برابر بارسلونا، اضافه کرد: معمولا دیدارهای برابر سامپدوریا آن هم در خانه حریف سخت است. در این دیدار اشتباهاتی داشتیم اما این باعث نمی شود که برابر بارسلونا هم اشتباه کنیم. ترسی از بارسلونا نداریم و نمی خواهم که برابر این تیم تغییر تاکتیک دهیم.

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال