آلگری: توپ طلا به رونالدو خواهد رسید

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، یووه شب گذشته برای پنجمین بار متوالی در فینال لیگ قهرمانان شکست خورد تا حسرت به دل هواداران این تیم بماند ......

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، یووه شب گذشته برای پنجمین بار متوالی در فینال لیگ قهرمانان شکست خورد تا حسرت به دل هواداران این تیم بماند.

رئال با دو گل رونالدو و تک گل کاسیمیرو و آسنسیو توانست 4-1 بیانکونری را شکست داده و برای دوازدهمین بار قهرمان اروپا شود.

آلگری در پایان بازی به تمجید از رئال و رونالدو پرداخت و گفت:« شب خوبی برای ما نبود و 4 گل خوردیم ولی نمی توانم از بازیکنانم انتقاد کنم. عملکرد رئال من را غافلگیر نکرد. برای مقابله با تیمی مثل رئال، باید همان پرس و فشاری که نیمه اول وارد کردیم را در نیمه دوم هم ادامه می دادیم. روی گل دوم هم بدشانسی گریبان ما را گرفت.

رئال بازیکنی مثل رونالدو دارد که در لحظات حساس بسیار تعیین کننده است. او در یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان 8 گل به ثمر رسانده بود و امشب هم دو گل دیگر زد. داشتن چنین بازیکنی در تیم تان یک غنیمت است و معتقدم او شانس اول توپ طلا خواهد بود. باید بیشتر مراقب رونالدو می بودیم

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال