آلگری؛تکنولوژی ویدئویی نباید وظایف داوران را تحت‌الشعاع قرار دهد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم،ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل آتالانتا در هفته هفتم سری A ایتالیا و اولین توقف فصل بانوی پیر را به سبک خودش تجزیه و تحلیل کرد ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم،ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل آتالانتا در هفته هفتم سری A ایتالیا و اولین توقف فصل بانوی پیر را به سبک خودش تجزیه و تحلیل کرد.

 او گفت: به لحاظ پاسکاری و پرس عملکرد خوبی داشتیم و به نظر می رسید کار راحتی در پیش داریم  اما وقتی روی یک ضربه آزاد گل خوردیم، ماجرا تغییر کرد. در نهایت بازی برای ما خوب پیش رفت اما امکان داشت در دقایق پایانی روی یک ضدحمله شکست بخوریم. نتیجه ناامید کننده است چون 2 گل دریافت کردیم. در دقایق پایانی نگران بودم. به ظور خاص از نمایش برناردسکی راضی هستم.

آلگری در ادامه با این جملات از تکنولوژی ویدئویی انتقاد کرد: اگر می خواهیم  فوتبال شبیه خودش نباشد، باید در هر صحنه از ویدئو  استفاده کنیم. با همین روند تا  ماه تعیین کننده مارس، هر بازی 3،4 ساعت طول خواهد کشید! به نظر من تکنولوژی باید در شرایط خاص مانند  آفساید، وجود توپ در داخل یا خارج محوطه و عبور توپ از خط دروازه مورد  استفاده قرار بگیرد.داور می تواند پنالتی بگیرد یا نگیرد. تصمیم با اوست در غیر این صورت، باید مانند فوتبال آمریکایی بنشینیم، تخمه بشکنیم و منتظر اتمام بازی در نیمه شب باشیم. معتقدم سیستم ویدئویی نباید وظایف عادی داوران را تحت الشعاع قرار دهد.

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال