آلگری خطاب به هواداران : به حمایت شما نیاز دارم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری خود خطاب به هواداران یوونتوس گفت: به تشویق شما نیاز داریم، حتی وقتی از راه دور بازی ما را نگاه می کنید، با قلب خود را تشویق کنید ......
به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری خود خطاب به هواداران یوونتوس گفت: به تشویق شما نیاز داریم، حتی وقتی از راه دور بازی ما را نگاه می کنید، با قلب خود را تشویق کنید ...

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری فارس، ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری خود خطاب به هواداران یوونتوس گفت: به تشویق شما نیاز داریم، حتی وقتی از راه دور بازی ما را نگاه می کنید، با قلب خود را تشویق کنید. با این که شانس ما برای صعود بیشتر است، باید اعتراف کنم که بازی بسیار سختی پیش رو داریم.

وی ادامه داد: با تمام قدرت وارد میدان می شویم، جای هیچ ریسکی وجود ندارد و نمی شود به بازیکنان مهم استراحت داد. این بازی برگشت، مثل یک فینال است، به مرحله ای رسیده ایم که باید آرام آرام پیش رفت و نتیجه گرفت.

وی درباره بازیکنان مهم و کلیدی تیم خود نیز گفت: ایگواین مشکلی ندارد، او آماده بازی است. از بین کلودیو مارکیزیو، سامی خدیرا یا میرالم پیانیچ، یک نفر در خط میانی بازی می کند. باید تصمیم بگیرم که از بین بارزایلی و کوادرادو، کدام بازی کند. دنی آلوس شرایط خوبی دارد. او بازیکن مهمی است و به درخشش او امید دارم.