آلگری در آستانه حضور در اولدترافورد؛ مکس سر کلاس آموزش انگلیسی

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی فصل گذشته یوونتوس یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده و همین امر به شایعات حضور او در تیم‌های تاتنهام و یا منچستریونایتد بیش از پیش دامن زده است....

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی فصل گذشته یوونتوس یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده و همین امر به شایعات حضور او در تیم‌های تاتنهام و یا منچستریونایتد بیش از پیش دامن زده است.

به گزارش مدال، «ماسیمیلیانو آلگری» سرمربی ایتالیایی سابق باشگاه یوونتوس پس از جدایی از بانوی پیر، هدایت تیمی را بر عهده نگرفته و حالا از نام‌هایی است که اطراف باشگاه منچستریونایتد برای جانشینی «اوله‌گونار سولسشر» مطرح می‌شود.

به نقل از «گاردین»، سرمربی نامدار ایتالیایی که با یوونتوس پنج اسکودتو پیاپی فتح کرده و در طی پنج سال دو مرتبه بانوی پیر را به فینال اروپا رساند، یادگیری زبان انگلیسی و رفتن به کلاس‌های زبان انگلیسی را شروع کرده تا در صورت رسیدن پیشنهاد از سوی منچستریونایتد کار راحتی برای جانشین سرمربی نروژی داشته باشد.

آلگری که شب گذشته تماشاگر دیدار تاتنهام - بایرن مونیخ در لندن بود گزینه چندین تیم انگلیسی از جمله تاتنهام نیز محسوب می‌شود ولی منچستریونایتد تیمی‌ست که خود مربی ایتالیایی به هدایتش علاقه وافری دارد.

بیشتر بخوانید:

این نیمکت به کسی وفا نمی‌کند!/ مربیان بیکار اروپا چه کسانی هستند؟

تگ ها


ماسیملیانو آلگری آلگری منچستریونایتد منچستریونایتد شیاطین سرخ مربی جدید منچستریونایتد اوله گونار سولسشر لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان فوتبال