آلگری: دیبالا عذرخواهی کرد و پرونده را بست

سرمربی یوونتوس پیش از دیدار مقابل ساسولو گفت: بازی دشواری خواهد بود، حریف شور و اشتیاق خوبی دارد....

سرمربی یوونتوس پیش از دیدار مقابل ساسولو گفت: بازی دشواری خواهد بود، حریف شور و اشتیاق خوبی دارد.

تیم یووه در هفته بیست و سوم از چهارچوب رقابت‌های سری آ ایتالیا فردا به مصاف تیم میان جدولی ساسولو خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، آلگری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی سوالات بود:
- دیبالا یک مسئولیت پذیری مهم دارد که هم بازوبند را بر دست می‌بندد (در صورت نبود کیه لینی) و هم شماره ۱۰ را می پوشد. او با هوش است و عذرخواهی کرد و آن پرونده بسته شد. او شیوه بازی خود را تغییر نداده است، تنها چیزی که تغییر کرده، افرادی هستند که کنار او بازی می‌کنند.
- از بچه ها تقاضا کردم که خوب باشند بخصوص در مدیریت کردن خودشان چه در داخل و چه در خارج از زمین. ما در مقطع مهمی از فصل قرار داریم، به همین خاطر همه باید در بهترین فرم فیزیکی و ذهنی خودشان باشند.
- فدریکو برناردسکی و خدیرا بازی خواهند کرد. اگر دیبالا هم بازی کند آنگاه یکی از بین بنتانکور و امره جان بازی خواهد کرد.
- در دفاع دیشیلیو و روگانی، کاسرس و ساندرو بازی خواهند کرد. کانسلو می‌تواند یک تعویض طلایی در بازی باشد، حتی در فاز هجومی.
- کانسلو خیلی رشد کرده است، او باید هنوز بیشتر در بعد نظم و سازماندهی درون زمین، رشد کند. در هر صورت او بازیکن خیلی خوبی است و هنگامی که توپ در اختیارش است سطح بالایی از خودش نشان می‌دهد.
- سامی خدیرا از لحاظ ذهنی بسیار آماده است و جلوی پارما بسیار خطرناک ظاهر شد.
- شرایط جسمانی تیم خوب است و در حال رشد می ‌باشد. ما یک بازی پیش رو داریم که باید پیروز شویم، و وقتی که زمان برای بازی در چمپیونزلیگ برسد به آن فکر خواهیم کرد.
- متوئیدی شرایط خوبی دارد. شزنی باز هم به درون دروازه باز خواهد گشت.
- مارتین کاسرس پسر فوق العاده ای است. او مقابل پارما بازی خیلی خوبی را داشت، اما مدافعان نیاز دارند که برای عالی کار کردن با کل تیم کار کنند. ما بطور جمعی بد دفاع کردیم. باید فازِ دفاعی خودمان را بهبود ببخشیم.
- دزِربی مربی جوان و خوبی است، تیم های او از طول و عرض زمین نهایت استفاده را می‌برند و توپ را به خوبی به گردش در می آورند. ساسولو قلمروِ ایده آلی برای او نمی باشد.
- بازی دشواری خواهد بود بخصوص اگر ما باز هم فشرده و یکدست بازی نکنیم. ساسولو هم شور و اشتیاق خوبی دارد و هم کیفیت مناسب.
- آندره آ بارتزالی نیز این هفته به تیم و گروه باز خواهد گشت.