آلگری: روگانی فوق‌العاده بود

سرمربی یوونتوس از عملکرد مدافع جوانش دفاع کرد....

اگرچه یوونتوس با کسب تساوی 1-1 در هلند نتیجه خوبی گرفت و حالا شانس زیادی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان دارد، اما آلری معتقد است شاگردانش به اندازه کافی روی دروازه حریف خطرساز نشده اند. آلگری گفت: « به اندازه کافی قادر به خلق موقعیت روی دروازه آژاکس نبودیم. من مطمئن بودم که روگانی خوب عمل می‌کند، زیرا او یکی از بهترین مدافعان ایتالیاست. روگانی مدافع فوق العاده‌ای است اما باید در بازیسازی از عقب میدان پیشرفت کند.

 آژاکس به مرحله یک چهارم رسیده و این تیم در فضاهای کوچک عملکرد بسیار خوبی دارد و با بازیکنان زیادی حمله می‌کند. آژاکس در پرس کردن بسیار خوب عمل کرد اما ما هم نتوانستیم مانند همیشه ضدحملات زیادی روی دروازه حریف ترتیب دهیم.

ما بلافاصله بعد از شروع نیمه دوم گل خوردیم و به همین دلیل آژاکس اعتماد به نفس بیشتری به دست آورد اما ما کمی در شوک بودیم. رونالدو یک بار دیگر ثابت کرد که بازیکنی در سطح متفاوت است، زمانبندی و حرکات رونالدو با همه بازیکنان فرق می‌کند.

میرالم پیانیچ هنگام کمک کردن به دفاع بسیار مفید بود، اما باید در بازیسازی از میانه میدان کمی بیشتر تلاش می‌کرد. آژاکس بازیکنان زیادی داشت که در معرض محروم شدن از بازی برگشت بودند و بازیکنان حریف ریسکی بازی کرده و تکل‌‌های زیادی می‌زدند، اما با این شرایط هم ما نتوانستیم مشکلات زیادی برای این تیم ایجاد کنیم.»

تگ ها


لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس UEFA Champions League فوتبال