آلگری : شانس زیاد داریم

سرمربی یوونتوس معتقد است تیمش شانس زیادی برای فتح لیگ قهرمانان اروپا دارد ......

سرمربی یوونتوس معتقد است تیمش شانس زیادی برای فتح لیگ قهرمانان اروپا دارد ...

سرمربی یوونتوس معتقد است تیمش شانس زیادی برای فتح لیگ قهرمانان اروپا دارد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو بر یک موناکو را شکست داد و به فینال این رقابت ها صعود کرد.

ماسیمیلیانو آلگری پس از این برد گفت: از عملکرد بازیکنانم خشنودم. آن ها به فینال رسیدند. با این حال از فردا باید با تمرکز به کار خود ادامه دهیم چون هنوز جامی را فتح نکرده ایم. به چیزی نیاز ندارم که به من اعتبار بدهد. کار خود را با جدیت و با آرامش انجام می دهم.  تنها چیزی که برایم اهمیت دارد کسب نتایج مورد نظر و توانمندی بازیکنانم است.

سرمربی یوونتوس افزود: از مربیگری به شدت لذت می برم. این کار باعث آرامشم می شود. زمانی که تنها استرس داشته باشم و از این کار لذت نبرم این حرفه را کنار خواهم گذاشت

آلگری در ادامه اظهار کرد: باید بیشتر روی ضربات کرنر تمرکز کنیم و به حریفان اجازه ندهیم از این طریق گلزنی کنند. اکنون به فینال رسیده ایم و باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا بتوانیم این جام را فتح کنیم.

او در پایان گفت: سال خوبی را پشت سر گذاشتیم. یوونتوس شانس زیادی برای قهرمانی دارد. نیاز به تمرکز بیشتر داریم. باید در حفظ توپ بهتر باشیم. در آینده ای نزدیک بازی های مهمی را پیش رو داریم. نباید اسکودتو را از دست بدهیم و در فینال جام حذفی باید به مصاف لاتزیو برویم.