آلگری:شکست برابر اسپال ناامید کننده بود/قصه قهرمانی باید پایان می‌یافت

شاگردان آلگری در شبی که با کسب یک امتیاز می‌توانستند قهرمانی خود را در سری آ جشن بگیرند در مقابل اسپال بازی را واگذار کردند...

سرمربی یوونتوس که شاگردان جوانش را برای تقابل با اسپال به میدان فرستاده بود، از عملکرد آن‌ها رضایت دارد و گل دومی که دریافت کردند را به دلیل بی‌تجربگی یاران جوان تیم می‌داند.
به گزارش مدال، مکس آلگری پس از شکست بیانکونری برابر اسپال گفت: "بازیکنان جوانی در ترکیب داشتیم و همگی خوب بازی کردند اما گل دوم اسپال تنها به دلیل بی تجربگی تیم بود. در نیمه دوم واکنش خوبی نشان دادیم اما نتوانستیم به مسیر خود ادامه دهیم. تمایل ما این بود که داستان قهرمانی یوونتوس همین امروز تمام شود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. این شکست برای یوونتوس ناامید کننده بود اما تجربه خوبی برای بازیکنان جوان محسوب می شود."
وی در ادامه تاکید کرد: "در مورد شرایط داگلاس کاستا و جورجو کیه لینی هنوز اطمینان نداریم و فکر می کنم فردا موقعیت آنها در مورد بازی مقابل آژاکس مشخص می شود. یوونتوس برای بازی برابر آژاکس به همه بازیکنان خود نیاز دارد زیرا این دیدار ممکن است به وقت های اضافه کشیده شود و ما باید همه بازیکنان خود را در اختیار داشته باشیم."
سرمربی بانوی پیر تصریح کرد: "در یک باشگاه بزرگ، شما باید هر روز مبارزه کنید تا فضای مناسبی در تیم داشته باشید و من از آنچه که امروز انجام دادیم بسیار خوشحالم. این یک نشانه خوب برای بازی سه شنبه است و ما باید آماده دیدار مقابل آژاکس باشیم."

تگ ها


یوونتوس اسپال سری آ فوتبال