آلگری: فضای مجازی را دوست ندارم/ دیدار مقابل ناپولی بسیار مهم است

آلگری قبل از دیدار مقابل ناپولی از اهمیت این دیدار و امیدواری برای کسب برد مقابل اتلتیکو سخن گفت. او می‌گوید علاقه‌ای به شبکه‌های اجتماعی و فعالیت‌های مجازی ندارد....

آلگری قبل از دیدار مقابل ناپولی از اهمیت این دیدار و امیدواری برای کسب برد مقابل اتلتیکو سخن گفت. او می‌گوید علاقه‌ای به شبکه‌های اجتماعی و فعالیت‌های مجازی ندارد.

یوونتوس فردا در یکی از مهم‌ترین دیدارهای خود میهمان ناپولی است. این بازی از ساعت ۲۳:۰۰ در ورزشگاه سن‌پائولو برگزار می‌شود.

ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از دیدار با ناپولی به خبرنگاران گفت: من هیچ وقت علاقه‌ای به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نداشتم و یک شب هنگام شام تصمیم گرفتم حساب خود را ببندم. در فضای مجازی هر کس هر حرفی بخواهد می‌زند. من این مسائل را دنبال نمی‌کنم.
آلگری در خصوص آینده کاری خود گفت: با رئیس ملاقات کردم و بدون هیچ مشکلی درباره آینده صحبت کردیم. من هنوز به یوونتوس متعهدم. می‌خواهیم سری‌آ و لیگ قهرمانان را به خانه ببریم اما درباره جام حذفی شرمنده‌ام. مردم انتظارات زیادی دارند تا ۳-۰ اتلتیکو را شکست دهیم. بازی مقابل ناپولی برای ما بسیار مهم است، تماشاگران زیادی در ورزشگاه حضور خواهند داشت.
سرمربی تیم یوونتوس در ادامه گفت: ممکن است در لیگ قهرمانان هر اتفاقی بیفتد. اگر اتلتیکومادرید بازیکن و مصدوم داشته باشد خیلی از مسائل فرق خواهد کرد. در لیگ قهرمانان اگر ببازید مانند لیگ فرصت جبران ندارید. من در تورین با تمام علاقه و اشتیاقم کار می‌کنم و هواداران هم به ما احترام می‌گذارند. امیدوارم داگلاس کاستا به دیدار مقابل اتلتیکو برسد. دیدار فردای ما مقابل ناپولی، با دیدار مقابل اتلتیکو متفاوت است. ما با روحیه‌ای مناسب و امتیازات عالی به دیدار ناپولی می‌رویم.
آلگری در پایان گفت: بازیکنان ناپولی در بازی فردا می‌خواهند ثابت کنند بهتر از ما هستند. بازی آسانی نیست و می‌خواهیم آن را جدی بگیریم.