آلگری ؛ متأسفم که بونوچی نمی‌تواند برای روسونری بازی کند

سرمربی راه راه پوشان تورین از شاگردانش در بازی فردا مقابل روسونری تنها برد می خواهد ......

سرمربی راه راه پوشان تورین از شاگردانش در بازی فردا مقابل روسونری تنها برد می خواهد.

ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش فردا شب (شنبه) در حساس ترین بازی هفته یازدهم سری A ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف میلان می روند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: حس خوبی داریم و برای ارائه بازی جذابی به میلان می رویم و با تیمی مصاف خواهیم کرد که چهارشنبه شب بازی فوق العاده ای را برابر کیه وو به نمایش گذاشت. شاید میلان در حال حاضر کمی از رده های بالا جدول فاصله گرفته باشد، اما آنها در بین چهار تیم برتر فصل را به پایان خواهند برد.

وی در ادامه اظهار داشت: باید با سه امتیاز سن سیرو را ترک کنیم، هرچند کار آسانی در پیش نداریم، اما باید در این بازی به پیروزی برسیم. ما فصل گذشته امتیازاتی را در تقابل با میلان از دست دادیم و نباید دوباره این اتفاق تکرار شود.

سرمربی بانوی پیر همچنین درباره غیبت مدافع میلان در این بازی بازی که پیش از این شاگرد وی در یووه بود، تأکید کرد: از بین بارزالی و روگانی فردا یکی از آنها در کنار کیه لینی بازی خواهد کرد. در مورد بونوچی هم باید بگویم متأسفم که او نمی تواند برای میلان بازی کند.

تیم های میلان و یوونتوس از ساعت 19:30 فردا (یکشنبه) در ورزشگاه سن سیرو مقابل هم قرار می گیرند. شاگردان آلگری در حال حاضر با 25 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی سری A ایتالیا هستند و مردان وینچنزو مونتلا نیز با 16 امتیاز به مکان هشتم جدول تکیه زده اند.

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال