آلگری ملی پوش ایتالیایی را برای یووه می خواهد

مانوئل لوکاتلی در صدر بازیکنان مورد تقاضای سرمربی جدید یوونتوس قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، مکس آلگری دو روز پیش رسما به عنوان سرمربی جدید باشگاه یوونتوس انتخاب شد. او که سال ۲۰۱۸ و پس از ۵ سال موفق از این باشگاه برکنار شده بود، یک بار دیگر سکان کار را در این باشگاه در دست خواهد گرفت.

گفته می شود او پس از امضای قرارداد خواهان تمدید قرارداد با پائولو دیبالا شده و همچنین از سران باشگاه خواستار جذب مانوئل لوکاتلی شده است.

لوکالتی محصول آکادمی فوتبال میلان است و در دوران حضور آلگری در این باشگاه و از ۱۶ سالگی توانست نخستین بازی خود برای تیم اول باشگاه را انجام دهد ولی روند پیشرفت او مطابق انتظار نبود و سال ۲۰۱۸ از میلان راهی ساسوئولو شد(یک فصل قرضی و سپس قطعی). همین انتقال فوتبال او را متحول کرد و او در ۶۴ بازی برای سبز و سیاه ها به قدری خوش درخشید که حالا مهره ثابت تیم ملی ایتالیا محسوب می شود.

درخشش لوکاتلی ۲۳ ساله از چشمان آلگری دور نمانده و او این بازیکن را برای یوونتوس می خواهد. فصل گذشته هافبک های یوونتوس نتوانستند پاسخ توقعات را بدهند و آلگری معتقد است لوکاتلی می تواند جان تازه ای به خط میانی بیانکونری بدهد. انتقالی که البته آسان نخواهد بود و ساسوئولو قطعا رقم بالایی برای این این هافبک ملی پوش تقاضا خواهد کرد.

تگ ها


آث میلان ماسیمیلیانو آلگری فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال