آلگری: می‌خواهم در یوونتوس بمانم/ آژاکس شایسته صعود بود

سرمربی یوونتوس، آژاکس را شایسته صعود می‌داند...

مکس الگری معتقد است جزئیات، سرنوشت لیگ قهرمانان را رقم می زند.

به گزارش مدال، یوونتوس با شکست مقابل آژاکس، از راهیابی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند. مکس الگری سرمربی یوونتوس پس از این دیدار در گفتگو با اسکای اسپورت، گفت:

"آژاکس کاملاً شایسته صعود بود، به ویژه با نمایشی که در نیمه دوم داشتند. روی گل تساوی آن‌ها کمی خوش شانس بودند و آن گل برنامه های ما را به هم ریخت، اما نیمه دوم آن‌ها فوق العاده بودند. در مجموع فکر می کنم نیمه نخست خوب کار کردیم، اما نیمه دوم بازیکنان نتوانستند با صبر و حوصله کار کنند و تیم از هم پاشید و این باعث شد آژاکس در میانه زمین برتری کامل پیدا کند. همیشه گفته ام که برای فتح لیگ قهرمانان باید در زمانی که نیاز است، بهترین فرم آمادگی را داشته باشید. در طول ماه اخیر ما مصدومان زیادی داشتیم، حتی امشب هم برخی بازیکنان اصلی را در اختیار نداشتیم، طبیعی بود که با بازیکنانی هم که تازه از مصدومیت برگشته بودند، رسیدن به فرم ایده آل مقدور نبود. وقتی به یک چهارم نهایی می رسید، بهتر است که تمام تیم را در اختیار داشته باشید چراکه لیگ قهرمانان را جزئیات تعیین می کند."

الگری درباره اینکه انتظار داشت رونالدو مشکل یووه را حل کند، گفت:

"نه این انتظار غلطی است، رونالدو در طول این تورنومنت، هرچه در توان داشت در اختیار یووه گذاشت، اما بازی در این مرحله نیازمند این بود که ما همه بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم. ما پنج بازیکن کلیدی را امشب نداشتیم، بونوچی و روگانی 50 دقیقه نمایش خوبی داشتند، اما انسجام و سازماندهی تیم را نیمه دوم از دست دادیم و آژاکس از این برتری استفاده کرد. هر سه گلی که آژاکس به ما زد، روی اشتباهاتی بود که خودمان به آن ها هدیه دادیم. یوونتوس نباید در خانه، آن هم در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، گلی دریافت می کرد و باید بیشتر مراقب این موضوع می بودیم."  

الگری درباره ادامه حضورش در یوونتوس گفت:

"چند روز قبل با آنیلی ملاقات داشتم، به او گفتم که می خواهم در یوونتوس کارم را ادامه دهم. در پایان فصل باز هم ملاقاتی خواهیم داشت و درباره آینده صحبت خواهیم کرد."

تگ ها


آژاکس یوونتوس UEFA Champions League فوتبال